Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez ellen van valami tippetek,...

Ez ellen van valami tippetek, módszeretek?

Figyelt kérdés
Még gyerekkoromban mindig rosszul voltam kocsiba, buszon stb. szokásos émelygés, hányinger ilyesmi. Egy ideig úgy tűnt, mintha kinőttem volna, viszont mostanában megint vissza tért és elég kellemetlen. Szóval, aki hasonló cipőben jár, van valami tippje, hogy enyhitsem ezeket a tüneteket?

2014. jún. 12. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi fájdalomcsillapítókat meg direkt erre "szakosodott" gyógyszereket használtunk kisebb korunkban, ami használt is, de ne haragudj, a nevét nem tudom.:c Így nem vagyok valami nagy segítség, sajnálom.
2014. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát már az is segítség, hogy egyáltalán van, ahogy te írtad erre "szakosodott" gyógyszer, egy próbát megér, ha gyógyszertársba megkérdezem, köszi. :)
2014. jún. 12. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok....ha nincs nálam gyógyszer, akkor lehúzott ablaknál mély szippantások, illetve rágó, ami segít. gyógyszert pedig deadalont szoktam bevenni, ami szintén szokott segíteni :)
2014. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tényleg észre vettem én is, hogy nem feltétlenül rágó, de valami mentolos dolog is segít, köszi a válaszokat :)
2014. jún. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!