Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami módszeretek a...

Van valami módszeretek a pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok én eléggé pattanásos vagyok de az ilyen kozmetikai szerek nem segítenek!!!!Kozmetikusnál már jártam és adott egy szert de nem segíttet se a bőrgyógyász szere! Arra gondoltam hátha tudtok valami jó módszert!
2013. jún. 28. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a hátam nagyon durván az, évek óta szenvedek vele.

Tegnap vettem a dm-ben egy DERMOFIL nevű ilyen pasztát(1200ftért) és még aznap használtam is és már látható eredménye van. Nem mondom,hogy eltűntek a pattik,de halványultak és láthatóan múlóban vannak, szerintem érdemes kipróbálni

2013. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, kamélia szappan sokat használ és mellette Hyperol tablettából készíts oldatot és azzal kenegesd

Ha vegyes a bőröd és száraz egyes helyeken, akkor ne felejts el vízfeltöltős arckrémet is használni

2013. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

[link]

én ezt használom és nekem nagyon is be vált de ha,esetleg ez sem segítene próbáld ki hogy egy vékony réteg mézet kensz az arcodra és 10 percig rajta hagyod utána lemosod nekem ez is segített

2013. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gabrika válasza:
igyál naponta 2x aloe vera gélt higítva(mondjuk vízben),emellett kenhetsz is az arcodra vagy a nagyon gyulladt pattikra teafaolajat,de azzal óvatosan ,mert nagyon tud csípni ha sokat teszel.
2013. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gabrika válasza:
bocsi,előző vagyok.elfelejtettem írni,hogy elég kevés az aloe vera gélből,1-2 kanál egyszerre felhígításra.és a legjobb ha 100%-os gél,aloe vera levélből készült,nem ilyen utánzat keverék
2013. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösziii!!!
2013. aug. 31. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!