Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ritka a cigány és nem...

Miért ritka a cigány és nem cigány közti párkapcsolat/házasság?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Más kúltúra.
2014. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ép eszű magyar ember nem áll össze egy cigánnyal.Tudok egy esetről a településünkön:egy bolond ember elvett egy cigánylányt feleségül,azt jött a rokonság,és még a házát is széthordták..
2014. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A jómódú, kultúrát követő cigányoknál nem nagyon fogadják el a magyar emberrel kötött kapcsolatot, bár összeverni nem fogják ezért, de a nők ha tehetik max flörtnél megállnak.


Viszont azon cigányok akik lecsúszottak, nincstelenek, nem válogatnak, látni ugyanúgy csóró magyart, velük ismerkedni.

2014. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, hogy más kultúra, de elég sok ember házasodik össze külföldivel, egy cigánnyal pedig valahogy nem. Vagy az ő kultúrájuk olyan nagyon más? Hallottam ezt-azt mégse látom át, hogy konkrétan mikben tér el..
2014. jún. 13. 19:52
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert minden asszony viszi a pénzt a zsebből, de egy bidám-bidám gyorsabb mindenkinél.
2014. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nah jó nem mindegyik :)
2014. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mindegyik viszi a pénzt vagy nem mind gyorsabb? Mit jelent, hogy bidám-bidam?..
2014. jún. 13. 20:00
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Ennek nagyon sok oka lehet, de magambol kiindulva, elsosorban neveltetes.

A gyerek mikor felno, mit lat otthon? Anyu apu kopkodi a cigokat, mert nem dolgoznak, lopnak, rendort vernek stb. A media sem segit!

Bennem is volt egy nagyon eros rasszizmus iranyukba, amig a templomban meg nem ismertem egy csaladot, akik nagyon kedvesek/tisztak/torvenytiszteloek, vagyis normalis ciganyok voltak. Akkor belattam, hogy amit otthon hallottam, nem mindig igaz. Nem fogok szotlanul elfordulni, ha az elet ugy hozza, hogy egy cigany megszolit, hiszen tudom, hogy vannak koztuk normalisak. Sot, a szuleim szomszedsagaba nagyon tehetos ciganyok koltoztek es a ferj mindig elore koszon ha meglatja anyuekat, neha meg trecselnek is a keritesnek tamaszkodva.

Ennek ellenere az irantuk erzett eloiteletem meg annyira bennem van, hogy biztos nem kezdenek egy cigany ferfival partnerkapcsolatot.


De megmondom a frankot, amiota lattam az Argo c. filmet, azota a muszlimokat is messzire elkerulom ;)

2014. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nem gondolod hogy a fehér ember összeáll olyan kutyákkalés felhígítja a vérét még csak az kéne..
2014. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ritka?? Ahol sok a cigány ott egyáltalán nem. Kb. 900 -950fős.borsodi faluban élek, kapásból tudok 5-6 vegyes családot, meg még 3-4 olyat, ahol még nincs gyerek. Miskolcon is sokszor látok magyar lányt cigány fiúval. Láttam magyar fiút is cigány lánnyal, de az ritkább. Budapesten a 9.kerület is tele volt cigány- magyar párokkal. Amúgy meg nem olyan jó ez, kérdező, mert az ilyen esetek többségében a magyar cigányosodik el ( néha elég durva szinten), nem pedig a cigány asszimilálódik..
2014. jún. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!