Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elsősorban a mai 30-40 éves...

Elsősorban a mai 30-40 éves korosztályt kérdezném. Mennyi idősek voltatok amikor eljött az a pont az életetekben, hogy elkezdtétek hanyagolni a játékaitokat?

Figyelt kérdés

Tehát mikor tettétek le a Barbie babát, a matchboxot, a legot, a GIJOE-t, a műanyag teáskészletet, stb?

Azért nem a mai fiatalokat kérdezem, mert már régóta vannak számítógépes és konzol játékok, és ezekre azért más "szabályok" vonatkoznak mint a hagyományos értelemben vett játékokra, hiszen ezekkel felnőttek (így én is) játszanak.


2013. dec. 30. 21:53
 1/9 II.Dartheon ***** válasza:
100%

tudom h nem tartozom h 30-40esek közé, de én kb már 15- évesen leraktam a játék autóimat azt hiszem.. sőőt, már jóval előbb is!

20f

2013. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 12 évesen legkésőbb. Utána már más dolgok érdekeltek.


Nem utáltam meg régi játékaimat, csak már unalmas volt velük játszani. Aztán amikor gyermeke lesz az embernek, akkor újra előkerülnek.

2013. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Én még mindíg nem raktam le, csak már lecseréltem notebookra, mobilra, tabletra, jobb hijján a farkamra, nincs mindíg kéznél a punci.
2013. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

42 éves vagyok.

Nekem bár volt Barbim, és moncscicsim, meg volt diavetítőm, de 14 évesen a barátnőmmel még simán barbiztunk, és nagy divat volt mindenféle moncsicsi. A diavetítőm még ma is megvan, sőt amíg a fiam kicsi volt, rengeteg mesét néztünk együtt. Tény, hogy az én időmben nem volt számítógép, internet, de voltak olyan játékok ami akkor menő volt, és mindenki azon lógott.

PL: a tiki taki

vagy ott volt a tetris

vagy a rubik kocka és társai

de sok társasjáték volt amivel még 17 évesen is játszottunk.

2013. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát olyan 13 14... auto ilyesmi...de hát ma is vannak "játékaim" csak más a nevük...szóval szerintem gyerek marad az ember amíg él. :) 36.f.
2013. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A most 40 éveseknek már lehetett számítógépük kiskamaszként. Arra még emlékszem, hogy 11 évesen játszottam műanyag katonákkal, utána már nincs emlékem, de attól még játszhattam.

43f

2013. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nagyjából 13 éves elmúltam, mikor elpakoltam a Barbie babáimat.

29/N

2013. dec. 31. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor a legtöbben 13-14 éves korukban hagytak fel a játék korszakkal. Azért tettem fel a kérdést, mert én abszolút nem emlékszem, hogy mikor ért véget ez a korszakom.
2014. jan. 14. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:

" A most 40 éveseknek már lehetett számítógépük kiskamaszként."


Ne viccelj már! Aki most 40 év körüli az a 80-as években volt kamasz, és már az is nagy szó volt ha valakinek színes tévéje, ne adj isten videója volt. Akinek a 80-as években számítógépe volt, az igencsak gazdag családban élt.

2014. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!