Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitevő legyek, ha nem látom...

Mitevő legyek, ha nem látom értelmét annak hogy élek?

Figyelt kérdés
26f
2014. jún. 17. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Találj egy okot,célt,amiért élhetsz,vazze,ne rinyáljáá,férfi vagy nem?
2014. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Öld meg magad!! Legalább nekünk több levegő, étel és víz jut
2014. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valami értelme biztos van az életednek, csak még nem találtad meg! :D

Engem is sokszor utolérnek hasonló gondolatok, de igyekszem elhessegetni őket, és pozitívnak lenni! Fel a fejjel! Tűzz ki célokat magad elé! :D

2014. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress barátokat! Együtt minden vidámabb!
2014. jún. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Fingj az ágy alá!


15/l

2014. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2-es, ahhoz bátorság kell.
2014. jún. 17. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy te? 26?

Én 23 vagyok,es hasonló érzésem van,nem vagyok kocka,se csúnya,se beszari tipus,egyszerűen csak nem élvezem az életet,nincs olyan amiért érdemes léteznem,ezért egyre többet gondolok arra,családot akarok,feleséget,és egy kiscsávót,aki úgy hív"APA",ez adna erőt legalább a következő 22 évre

2014. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es. Igen, ez ad értelmet az életnek. Őszintén sok szerencsét hogy összejöjjön. Ehhez anyagi biztonság kell, amit én nem tudok nyújtani. Nyomora hülye csinál gyereket. Meg én egy beszélgetni nem tudó, szociális fóbiás hülye vagyok. Így aztán barátnőm sincs, nem is hiszem hogy lesz. Így nem lesz gyerekem.
2014. jún. 17. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is sokszor érzem így (és teljesen antiszociális vagyok), de nekem ilyenkor az segít, ha azt csinálom, amit szeretek, és ami kikapcsol. Például rengeteg történetet írtam már a témával kapcsolatban, és ilyenkor azt érzem, hogy ez tart életben. (Meg persze vannak lehetetlen álmaim, amiket szeretnék elérni, és ha ezekre gondolok, úgy tűnik, hogy nem szabad feladnom.)

Nincs valami, amit szeretsz csinálni, vagy jó vagy benne? Csináld azt, és jobban fogod érezni magad! :) Ha pedig az aggaszt, hogy nem fog szeretni senki, akkor nézz szét magad körül, és biztos látsz majd olyat, aki nem túl szép/bátor/kedves, de mégis van barátja/barátnője. Nyugalom, egyszer mindennek eljön az ideje. :)

2014. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. jún. 19. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!