Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy a francba legyek normális?

Hogy a francba legyek normális?

Figyelt kérdés

Nagyon ingerlékeny vagyok, nincsenek barátaim (képtelen vagyok együtt érezni v vmi kis érdeklődést mutatni a beszélgetőtárs felé), nem szeretek beszélni és másokat hallgatni sem (emiatt már az egyetemen pontokat is vontak le prezentációnál), nem szeretem az emberek közelségét, nem szeretek még a családommal egy légtérben lenni sem, sokan mondták, h rosszabb vagyok mint az öregasszonyok.

köszi

22/N



2014. máj. 12. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de lehet, hogy önmagaddal nem vagy megelégedve vagy van benned valami belső frusztráció valami miatt és ezt vetíted ki a környezetedre.

Ülj le beszélgetni valakivel, mindig jót tesz.

2014. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te valami extrém módon zárkózott,antiszociális személyiség lehetsz.Ami nem feltétlenül targédia,de egy rohadt nagy hátrány az életben,amit tapasztalhattál is.Én kamaszként voltam ilyen.Aztán amikor elkezdtem dolgozni,rájöttem,hogy muszáj ezt kinőnöm,és változtatnom magamon.Szerintem ha megváltozni nem is,de fejlődni rengetegeet lehet ezen a téren.Amilyen befelé forduló kis mimóza voltam,most legalább annyira megnyílok az embereknek,így általában kedvelnek.Belőlem az hozta ki ezt,hogy olyan társaságban dolgozom,ahol úgymond rákényszerültem az alkalmazkodásra.
2014. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És miért zavar ez téged? Miért akarsz megváltozni?

Rosszul érzed magad emiatt?

2014. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem még,hogy sokat jelent,ha megtanulsz barátkozni,hiszen akinek vannak barátai,annak van kire számítania.Nem feltétlenül tudsz mindig minden helyzetet csak egyedül megoldani.Szükséged lehet még rá,hogy jóban légy az emberekkel.
2014. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

hát én próbálnék beszélgetni, de nem megy , mert idegesít ha vki beszél meg unalmas, nagyon megterhel a figyelem. Anyám szerint érzéseim sincsenek, hát igaza is van, engem nem lehet meghatni, pl. nem tudom hogyan reagáljak az információkra, meg mikor milyen ábrázatot vágjak.

és azért zavar, mert már a párkapcsolatomra is hatással van meg egyetemen is állandóan meghúznak miatta, mert nem nyitom ki a szám, de olyan feleslegesnek érzem a beszédet

2014. máj. 12. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ha "érzéseid sincsenek" meg tényleg te vagy az antiszociálisság mintapéldája, hogyan van mégis párkapcsolatod?
2014. máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
biológiai szükségleteim azért vannak
2014. máj. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!