Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek olyan fiúról aki facebookon ismerkedik vagyis azt részesíti előnyben a személyes ismerkedéssel? Nem zavaró nektek csajok ha valaki ilyen céllal ír nektek hogy megismerjen?

Figyelt kérdés
Esetleg ez is olyan dolog hogy ha szimpatikus vagy a lánynak,nem vagy csúnya és nem hülyeséget írsz akkor visszaír.Minden lány máshogy reagál.
2014. jún. 2. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Valoszinuleg nem vennem komolyan. Aki nem mer eloben kozeledni felem az ne tegye igy se. Meg nehogy mar a neten keresztul probalkozzon hogyha eloben is van lehetosege. Termeszetesen nem itelem el azokat akik igy ismerkednek. De en nem bizom az ilyen emberekben.
2014. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Én alapból nem szeretem, ha valaki a facebook-ot használja társkeresőnek. Az az oldal nem azért van, így talán érthető, hogy nem azért vagyok ott. Ráadásul ha valaki nem ismerősöm, akkor nem lát belőlem a profilképemen kívül semmit, mégsem kérdezi meg senki, hogy van-e barátom pl, hanem rögtön a tárgyra tér, ami kicsit taplóság.

Ha ismerősöm próbálkozik, akkor más tészta, ez egyszer fordult elő. Akkor rögtön azt kérdeztem magamtól, ha az életben nem alakul(t) semmi, akkor neten mit vár?

Persze ettől függetlenül normálisan visszaírok mindenkinek, aki ír, de nem szimpatizálok ezzel a dologgal.

2014. jún. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig elgondolkodom, hogy élőben miért nem tud ismerkedni... általában nem fűzök hozzá ások remményt. Számomra a facebook nem ismerkedő felület. És az ottani ilyesféle kapcsolataim hamar le is épülnek.
2014. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A facebookot nem ismerkedésre használom. Ha ismeretlen jelöl be, úgyse jelölöm vissza.
2014. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!