Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma miért nem ér rá senki...

Ma miért nem ér rá senki beszélgetni velem interneten se itt, se facebookon?

Figyelt kérdés

Tegnap is ugyanilyen hétköznap volt csak csütörtök, és mégis egy csomó emberrel tudtam itt is levelezni, facebookon is többen voltak fent.

Ma meg a Gyakorikérdések is elég kihalt, a facebookom is. Mi az oka ennek, így egyik napról a másikra?


2014. jún. 20. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hétvége van... normális ember örül, hogy vannak programok, lehet menni és nem kell a négy fal között rohadni a gép előtt. Ajánlom neked is, tán még valós emberekkel is beszélgethetsz. :D
2014. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De még csak péntek van
2014. jún. 20. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Léteznek olyan emberek is, akiknek dolgozni is kell. Sőt még olyanok is, akik nem ülnek egész nap a gép előtt. Tudom, ez kicsit sokkoló így elsőre.
2014. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De tegnap akkor is sokkal többen fent voltak meg minden.
2014. jún. 20. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Sok embernek ma van évzárója pl.

Van aki dolgozik.

Amúgy is jó idő van kint, az emberek szeretnek ilyenkor a Nagy Lámpa alatt szaladgálni.

2014. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülj inkább neki, rám meg folyton írogatnak.
2014. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy nap miatt akadsz ki ennyire? Nekem sosincs beszélgetőtársam, mégsem hirdetek világvégét.
2014. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!