Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én reagálom túl vagy ez...

Csak én reagálom túl vagy ez tényleg kicsit szemétség egy lány részéről?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor végig úgy viselkedik, mintha ő is többet akarna, aztán amikor oda kerül a sor, benyögi, hogy csak barátok vagyunk. Ha ő sem tudja mit akar, minek viselkedik úgy?
2014. jún. 20. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Valószínűleg csak te érted félre a viselkedését. Belelátod, beleképzeled a saját vágyaidat. Ha világosan megmondja, hogy csak barátságot akar, akkor egyértelmű a helyzet, még akkor is, ha neked ez nem tetszik.
2014. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Tudja hogy mit akar, csak élvezi, hogy valaki szerelmes belé és fut utána. Ez növeli az egóját. Ha már az elején leszögezte volna, hogy ő nem akar többet, akkor nem küzdöttél volna érte x időn át, és akkor nem nőtt volna az önbizalma, mert ha már egy valaki is küzd érte, akkor már úgy érzi, hogy ő aztán biztos nagyon jó nő. Igen, nagy bunkóság, az érzelmeid kihasználásával épít önbizalmat magának. A csajok 80%a ezt csinálja. Üdv az életben.
2014. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Elég nehezen félreérthető volt.
2014. jún. 20. 16:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Kicsit?Ez nagyon az... Amúgy elég nehezen félreérthető, ha valaki úgy viselkedik, az emberek túlnyomó többsége inkább nem veszi ezeket a dolgokat észre, nem hogy beképzeli...
2014. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
-észre
2014. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
86%

A második válaszolónak teljesen igaza van. Az egyik barátnőm ugyanezt csinálja egy fiúval, szegény srác teljesen bele van esve. Mikor megkérdeztem mért csinálja ezt azt mondta hogy arra vár jöjjön egy jobb, addig elszórakozik "ezzel". Hiába mondom neki hogy ez nagyon gonosz és gerinctelen dolog, de nem hallgat rám.

Ilyen lánnyal szerintem ne foglalkozz.

16/L

2014. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani :D
2014. jún. 20. 17:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl!

Igen,vannak tipikusan ilyen típusú csajok.Ha van(lesz) emberismereted,akkor az elején megismered az ilyeneket.

Jó el kell hajtani a p.csába az ilyen kis díszpintyeket.

Egyébként ezt a típust előbb utóbb úgy megszivatja valaki,hogy csak na,aztán mehet panaszkodni a jóanyjának...

2014. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

A másodikkal értek én is egyet. Sajnos ez egy rossz szokása a nememnek úgy néz ki.:/ Erre tényleg csak annyit lehet mondani, hogy ilyennel ne foglalkozz.

Amúgy velem is hasonló a helyzet, azzal a különbséggel, hogy én már az elején leszögeztem a fiúval, hogy csak barát, de az szívesen, ennek ellenére, még mindig teper, pedig ár többször is mondtam ezt neki... Viszont szégyen szemre belátom, hogy ez valahol mélyen tényleg jó érzést kelt bennem.:/

2014. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na jó de mi nem szögeztünk le semmi ilyesmit :D
2014. jún. 20. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!