Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja egy lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja egy lány? Szerintem szemétség

Figyelt kérdés

Van ez az ismeretelenek.hu oldal. Nem régóta ismerem, pár emberrel beszéltem csak eddig. Azért jöttem fel, hogy picit pihenjek. Egyből így kezdi a csaj, hogy "csetszex?" Izgassam fel.


Hát gondoltam, legyen. Bár nem pont ilyen beszélgetésre számítottam, de miért ne. Cserébe ígérte, hogy küld egy videót arról ahogy masztizik. Sejtettem, hogy ez nem fog megtörténni mert azt mondta, ott elküldi, pedig ott nem is lehet fájlt küldeni. Na mindegy, nem is azért csináltam de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem örültem volna neki. Szóval már egész jól belejöttünk, már a levezetés része volt a dolognak és egyszer csak kilépett. Se elköszönés, de mégcsak meg sem köszönte, hogy segítettem neki. Azt meg jól gondoltam, hogy nem küld cserébe semmit de mindegy, ezt éreztem. Miért nem mondja el, hogy jó volt vagy nem tetszett valami vagy miért lépett ki? Még csak nem is köszönt én meg belefektettem az időt, energiát hogy neki jó legyen.


Lehet, hogy félénk volt vagy ennyire önző?


2014. máj. 30. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szegény, szegény hülye.

1, Keress valami igazi lazítást. 2, Hacsak nem vagy kanos, vagy vicces kedvedben, hanyagold az oldalt. 3, Véletlenül is kiléphetett és nem tud megkeresni. Nem is hiszem, hogy akarna. 4, Senem félénk, se nem önző. Te vagy a hülye.

2014. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :D


Inkább nézek valami filmet legközelebb :D

2014. máj. 30. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet valami dolga akadt hirtelen...bar en ilyenkor veszem a faradtsagot hogy azt irjam: mennem kell. valaki megzavarta...vagy elment a net/aram
2014. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pasi volt aki csak szórakozott.
2014. jún. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!