Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség lenne beszólni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne beszólni egy lánynak, ha kilátszik a bugyija?

Figyelt kérdés
A múltkor az egyik évfolyamtársnőm csípőnadrágot vett fel, és ahogy ült a széken, én elmentem mögötte, és virított a bugyija, ahogy kilátszott a lejjebb húzódott nadrág alól. Gondolkoztam azon, hogy jelzem neki, hogy megnyerő a látvány, de inkább hallgattam. Egyébként nem vagyunk rosszban, de nagyon közel sem állunk egymáshoz, azt nem tudom, hogy pasiként néz-e rám. Szerintetek ilyen esetben pofátlanság lenne "beszólni"? Amúgy igen, lehetne mondani, hogy én vagyok a szemét, de mindenki gondoljon bele, hogy ő tette lehetővé, hogy látszódjon a bugyija, hiszen olyan ruhát vett fel.

2014. márc. 6. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a szemétség az lenne, ha izomból felrántanád neki.
2014. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 jdfGabrella ***** válasza:
48%
Szerintem az.
2014. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megérdemli, mondd neki nyugodtan.

19L

2014. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2: Légyszi indokold meg, hogy miért szemétség. Szerintem ha így öltözködik, akkor vállalja is a következményeket. Ez olyasmi, mint amikor valaki kipakolja a csöcseit, utána meg panaszkodik, hogy minden pasi csorgatja a nyálát, meg beszólásokat kap.
2014. márc. 6. 21:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem beszólni kell neki, hanem odasúgni, ha zavar, ill. ha jót akarsz tenni vele.
2014. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki nyugodtan.. A későbbiekben pedig sok mindent megtudhatsz ilyen téren a lányról. Ha nem egy magamutogatós típus, vagy nem jössz be neki pasiként, legközelebb oda fog figyelni erre. Ha máskor is kilátszik majd a bugyija, akkor vagy élvezi, hogy figyeled és mutogatja magát, vagy bejössz neki.
2014. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyenkor nem beszólnék, csak jelezném neki, hogy "bocsi de a bugyid ki van :)" Nem lenne szemétség szerintem.
2014. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#5: Hát hogy őszinte legyek, kicsit zavart, de izgató is volt. Másrészt viszont nem nekem kellene jót tennem másokkal, egy felnőtt nőnek szerintem gondolnia kellene az ilyesmire is.
2014. márc. 6. 21:37
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
@8: Ha ilyen nehéz eset vagy, nem tudom mit foglalkozol ennyit vele?
2014. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Ember dehogy kell neki szólni stírölni kell :D
2014. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!