Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek meg tudnám ezt...

Szerintetek meg tudnám ezt valósítani?

Figyelt kérdés

ősztől terveztem kezdeni az egyetemet, de ma mintha villám csapott volna belém, támadt egy ötletem. Mégpedig, hogy megszerzem a jogsit nyár végére, veszek egy lakókocsit, és elhúzok egy dél görögországi szigetre, egy kis faluba, ahol az emberek még angolul se beszélnek. Tanulnám a nyelvet, szerintem még munkát is adnának. Befogadnék néhány kutyát, nem lennék magányos. ùgy jövő nyárig maradnék, de ez változhat.. ja és az indulást kb szeptember-októberre tervezem.

20L


2014. jún. 20. 20:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Még valami, szóval néztem hasznâlt lakókocsikat a neten és a legolcsóbb 130e volt, ugyebár ehez kell még egy autó ami elhúzza, viszont arra nem lenne sajnos pénzem, max egy trabantra.. az meg nem bírná el, ugye? :(
2014. jún. 20. 20:36
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Szép álom, ha van rá kereted meg lehetőséged. Nem tudom mennyire lehet ez valóságos, de jó lenne, ha magaddal vinnél :D
2014. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.Pár hetes jogosítvánnyal ne akarj Görögországba(!) lakókocsival(!) menni,mert ez így marha veszélyes,necces!

2.Görögországba nehezen találnak még a görögök is munkát,kb.ez a helyzet,mint itt,vagy rosszabb,és neked,magyarnak nem fognak adni semmiféle munkát a söprögetésen meg a mosogatáson kívül!

3.A lakókocsidba fogadod a kutyákat?Rád bízom!Nem túl higiénikus,és elférni sem fogsz.

4.Jövő nyárig kutyáznál,meg dolgoznál Görögországba?Hát,nem tudom.

5.Ennyi idő alatt akarsz görögül megtanulni?Mondjuk anyanyelvi szinten?Mert nem fogsz.

6.Egyedül amúgy sem boldogulsz egy idegen országba,és megfogsz őrülni tőle,hogy senkihez sem szólhatsz magyarul.

7.Honnan tudod,hogy nem ugranak-e neked?

8.Honnan fogod tudni a görög közúti szabályokat,a kresszet?Az internetről?Onnan biztos nem,főleg nem jót.

9.Honnan tudod,hogy milyen emberekhez kerülsz,illetve hogy csapnak be?Szexmunkás akarsz lenni,tán?Vagy veszélybe akarsz kerülni?Netán életveszélybe?

10.És ha baleset ér?Mit mondassz,ha tudsz egyáltalán beszélni majd utána?

2014. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első, téged viszlek magammal. :)

Kedves mâsodik.. hm.. hát bizony igazad van. ez a valòság. Hozzáteszem a kutyák nem jönnének be a kocsimba. Tudom hogy szar a helyzet G.o.ba , de nekem tuti lenne munkám, minden beképzeltség nélkül mondhatom, hogy kedves vagyok, szép, megbízható és ezért szimpatikus:) ám az igaz hogy veszélyes lenne friss jogsival ennyit vezetni, ezért lassan mennék és gyakran megállnék pihenni. :)

2014. jún. 20. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

jajj, nyuszi nagyon bátor vagy, már a feltételezés is sok bátorságot sugall. A jogsit letenni mindenképp jó ötlet,de szerintem ha volt szerencséd bejutni egyetemre, akkor ne hagyd ki a lehetőséget. Aztán ha utána úgy gondolod, h mindig van hozzá kedved, gyerünk! Próbáld meg! Egyetem mellett mindenképp dolgozz. Kocsi, ami eltud húzni egy lakókocsit, vonóhorog csináltatás, benzinpénz, kajára...stb. Na, meg szerezz hozzá egy társat, úgy jó buli, vaaagy dobj nekem egy üzit, és megyünk együtt! :)


L/21

2014. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát mindenki összetöri az álmom? gonosz realista emberek.. :/ Kedves 21L, jól érzem a gúnyt utolsó mondatod végén? illetve inkább az egész válaszodban? :( az ember kicsit is mást tesz mint ami elvárható, épeszű, normális.. azt már egyből le kell szólni? pedig annyira nem is butaság, ha normálisan meg van szervezve.
2014. jún. 20. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes egy lánytól olvasni hogy ilyen kalandra készül.


Én is szívesen éldegélnék inkább egy mediterrán országban akár egy lakókocsiban is, anyámnak is van egy ismerőse aki egy lakókocsiban él kint az erdőben és jól elvan.

2014. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!