Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jeet kune do otthon. Nincs...

Jeet kune do otthon. Nincs lehetőségem edzőterembe illetve mesterekhez járni így otthon, magamtól szeretném tanulni. Lehetséges? Ha igen tudnátok könyvet, infót bármit mondani amivel meg tudnám valósítani a tervem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a legtöbbet szerintem a tisztánlátás segít. nem lehet harcművészetet, küzdősportot otthon tanulni. számos oka van ennek, nem kezdem sorolni.

inkább erősíts, sportolj amit tudsz, és ha lesz lehetőséged akkor egy edzett, ruganyos és erős testtel tudsz harctechnikát tanulni, ennyit tehetsz.

2011. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz és többnyire így is van,de nem feltétlen kell vezető az önmegvalósításhoz mert ez elsősorban inkább filozófia.Információt szeretnék az otthoni edzésről,a filozófiájáról,amozdulatairól és mindenről hogy legyen egy nagy halom amit én építek be magamnak :) És akik már jártak ezen az uton tudnának talán segíteni lehet én nem találok meg mindent. :)
2011. dec. 31. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
.. nézd meg a 3 Ip Man filmet. a wing chun a JKD egyik fő alapja. de kíváncsi leszek, hogy fogsz ölni ilyen tudással..
2011. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

esélytelen.

és nem,ez nem filozófia,inkább gyakorlati dolog.

kúrni sem tudsz megtanulni egyedül,vezetni sem.

amúgy buék!

2012. jan. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jeet kune do pont hogy sokkal gyakorlatiasabb, kevesebb filozófiával(mivel ez nem egy stílus hanem Bruce Lee edzésmódszeréből kialakított valami, persze ettől még hatásos)
2012. jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
maga Bruce Lee filozófiának tartotta mint inkább harcművészetnek,stílustalan stilsnak mondható.De a kúráshoz sem kell feltétlen társ :D A filmre rákeresek.jöhetnek még infók :) BUÉK
2012. jan. 1. 13:25
 7/12 anonim ***** válasza:
az az egyetlen gond, hogy amikor ott fog állni előtted 1-2 gyilkolásra kész arc, rohadtul keveset fog számítani hogy te otthon gyakoroltál, amikor a harctechnikákat nem tudod használhatóan megcsinálni, sose gyakoroltál még ember ellen. ez kicsit komolyabb mint a szex.
2012. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazad van.De a gyilkos arcok ráérnek.Igaz önvédelemre szükség van de elsődlegesen azért akarom csinálni hogy ismerjem és tudjam ezt a nem mindennapi dolgot.És mivel a következő években biztos nem lesz lehetőségem meg inkább magamtól épitkeznék,kell minden féle fajta infó.....Te csinálsz vmi küzdősportot?Esetleg JKD-zol?
2012. jan. 1. 15:59
 9/12 anonim ***** válasza:
gyakorlok és mindig is gyakoroltam harcművészeteket, alkalmanként ismerkedtem küzdősportokkal, persze.
2012. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Harcművészeti filozófia fabatkát sem ér irányított gyakorlás nélkül, olyan mintha döglött kutyát kapnál háziállat gyanánt.
2012. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!