Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudnám valósítani az...

Hogyan tudnám valósítani az ötleteim?

Figyelt kérdés
Van pár ötletem amiből lehetne filmet csinálni, talán még forgatókönyvet is tudnék írni(még nem próbáltam),szóval az lenne a lényeg, hogy ha pl lenne egy forgatókönyvem azt hova tudnám elküldeni?
2010. okt. 28. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyarországon ez sajnos szinte teljesen esélytelen, még akkor is, ha értesz a forgatókönyvíráshoz.

Nálunk nem produceri, amerikai típusú filmgyártás van, így a forgatókönyveket hagyományosan a filmrendezők írják, nem külön forgatókönyvírók. Ha úgy vesszük, forgatókönyvírói szakma nem is létezik nálunk, sajnos.


Ha van valami jó ötleted, szerintem inkább novellának, vagy regénynek írjad meg, avval több esélyed van érvényesülni.

2010. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!