Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veszélyes egy fiatal lánynak...

Veszélyes egy fiatal lánynak egy parkolóban tölteni az éjszakát?

Figyelt kérdés
Nagyon össze vesztem a férjemmel,eljöttem otthonról autóval és egy Tesco előtti parkolóban vagyok. Nem akarok éjszakára haza menni hozzá, de nem tudom mennyire lenne biztonságos itt aludni az autóban?
2014. jún. 20. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én inkább nem tenném. Nincs egy barát akinél meghúzhatnád magad?
2014. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nemrég költöztünk Budapestre,vannak ismerősök, de sajnos nem barátok,meg nem is szeretnék senkit se a problémáimmal zavarni.
2014. jún. 20. 20:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk Miskolcon az ilyen nagy bevásárló előtti parkolók mind nyugodtak, csendesek, azért számít milyen környék, mert ha cigányok laknak nem sokkal arrafelé, akkor felejtős
2014. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Normális környéken van. Meg éjjel -nappali.
2014. jún. 20. 20:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy szállodában/motelben nem tudnál kivenni egy szobát? Másnap kijelentkezel és hazamész. Amúgy melyikőtöké a lakás?
2014. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

szerintem menjél haza, csak rosszabb lesz ha nem töltöd otthon az éjszakát, ha nem olyan nagy a bűne, akkor kár ezt tedd, ha érte nem is, de saját magadért.

"Aztán a végén még megmondja, hogy elmentél megdugatni magad."

2014. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az a parkoló nem veszélyes de szerintem is lehetne jobb hely. Mondjuk hazamenni
2014. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Albérletben lakunk,sajnos nincs nálam a tárcám, csak felkaptam a kulcsot és jöttem :-( Szóval nincs miből fizetős helyre mennem. Az az érzésem, hogy ebből otthon alvás lesz, ahogy nézem a kiürülő parkolót, ettől talán még a férjemmel egy lakásban is jobb egy fokkal. Az a baj, hogy félős vagyok.
2014. jún. 20. 20:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha pénzed is otthon hagytad az tényleg nem jó. Így egy üveg vizet sem tudnál venni magadnak éjszakára, pedig az a kocsiban jól jönne. Min vesztetek össze?
2014. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

hat neked sok ertelme volt ferjhez menni, egy 10 eves gyerek szintjen vagy szellemileg. mi lesz ha sir majd a gyerek, elmesz vilagga hogy ne kelljen hallani?


huzzal haza, buta liba.

2014. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!