Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy fiatal ember...

Hogy lehet egy fiatal ember rossz hatással egy tévé sorozatra?

Figyelt kérdés
Van ez a Gyanú Árnyékában, a családi titkok, a segítség bajban vagyok, a magán nyomozók és az éjjel nappal budapest. Az 23 éves fiatal ember elmondta, hogy rossz hatással van ezekre, és azt mondta hogy elmebetegek, nem normálisak, buták, bohócok és kamu az egész sorozat. Szerintem ebben igaza van, mert tényleg kamu az egész sorozat, és az emberek meg idegesek lesznek és ordítani kezdenek.

2014. jún. 9. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ugye tudod, hogy nincs semmi igazságalapja a műsornak és nem élő szereplőkkel játszódik?
2014. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom!
2014. jún. 9. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor mi a kérdés?
2014. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy igaz amit mondott a 23 éves férfi.
2014. jún. 9. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ő nem tud fogalmazni, vagy te értetted félre, vagy értelmetlen a kérdés.


Amit te írtál, az azt jelenti, hogy a fiatalember van rossz hatással a TV sorozatra, tehát a 23 éves srác negatívan befolyásolja a TV sorozatot.


Ha te értetted félre, akkor a TV sorozat van rossz hatással a 23 éves srácra.


Nem mindegy.

2014. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!