Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a francért nem hisz bennem...

Mi a francért nem hisz bennem senki?

Figyelt kérdés
Eggyetlen álmom van,az pedig az hogy futballista legyek.Nem magas szinten,ne hogy azt higyjétek,én egy NB2-vel teljesen megelékszek,de ebben sem hisznek,méga családom se,az edzőm se,senki!Nem elérhetetlen álom,jelenleg Megye2-ben vagyok,de a télen megyek át egy NB3-ba.Nem mellesleg a korcsoportom csapatának egyik legjobbja vagyok.De senki nem hisz bennem!A nővérem azt mondta akkor leszek focista,ha belőle angol királynő,anyám csak nézett kételkedően,az edzőm meg konkrétan kiröhögött stb .Miért nem hisz bennem senki???
2014. jún. 21. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek benned.
2014. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az edződ kiröhögött, akkor gondolom nem talál jónak. Ezért.
2014. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
motiváljon ez, és mutasd meg nekik.
2014. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld realistán látni a dolgokat. Ha úgy érzed, igenis van tehetséged, ne foglalkozz mások véleményével, te higgy magadban, ez a legfontosabb. És ha igyekszel, mindent megteszel a célodért, akkor előbb-utóbb mások is hinni fognak benned. De ehhez az kell, hogy te megkérdőjelezhetetlenül higgy magadban!!!
2014. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen poszton játszol?

Egyébként ha nem is vagy annyira tehetséges, akkor is lehetsz futballista. Akaraterôvel, elszántsággal. Próbálj meg agresszívan játszani (de nem szabálytalanul) fuss rengeteget, érj elôször a labdához, harcolj a pályán. Az Atleticoban sincsenek olyan tehetséges játékosok mint Messi vagy Ronaldinho, mégis akarattal nagy dolgot hajtottak végre.

Írd be youtube-on hogy I am a champion - Bajnok vagyok és nézd meg a videót

2014. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azzal hogy nem tudok focizni azzal egy kicsit nem értek eggyet.Egyébként kapus vagyok,és általában képes vagyok olyan védéseket produkálni amiért az ellenfél edző is tapsol,többször is mondták meccs végén az ellenfél edzők hogy most csak azért nyertünk mert jól védtem (eggyik ilyen beszélgetés elött 2 tizeneggyest fogtam)

De nem baj,télen sikerül,megyek másik csapathoz :)

2014. júl. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!