Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Talán szerelmes lettem belé!...

Talán szerelmes lettem belé! Mire hívjam el?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem el otthonról mert már nem tudtam otthon meglenni.Örökös cirkuszolásokból elegem lett.Sikerült szereznem egy kisebb családi házat és tőlem nem messze lakik egy lány.Kezdéskor oda jött hozzám és kérdezősködött felőlem.Aranyos volt,gáláns.Nem az a bárgyú buta k*va.Megvoltam szeppenve és halmozottan nyomtam a sok baromságot,hazugságokat,hogy fényezzem magam aminek semmi valóságalapja.Nem is értem miért.

Tegnap voltam egy sörözőben és őt is láttam egy sráccal sétálva...(végül is akárki lehet)

A lényeg a lényeg tetszik.Ő már a legelső pillanatban tetszett,szerintem nem is lennék közömbös számára.

Mit tennétek? Gondolkodom,hogy áthívom de elég üres belül minden...alig van több cuccom egy matrac meg tévén kívül még.

De szeretnék közelebb kerülni hozzá? Nem igazán érdekel,hogy van valakije.

Mozi?Séta?Horgászat?Filmezés? Mit mondtok?

23f


2014. jún. 22. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ne próbáld hazugságokkal fényezni magad! A barátom megcsinálta ugyanezt, egy hónap után minden kiderült és szakítottam vele (bár ő tényleg az élete 90%-át végighazudta). Szóval ezt ne! És nem azért lett vége, mert mégse olyan tökéletes, és gazdag és okos stb mint aminek előadta magát, hanem azért mert nem volt őszinte!

Amúgy meg, hogy a kérdésedre is válaszoljak kérdezd meg, hogy nincs-e kedve beülni veled valahova?! Kávé, süti akármi és beszélgetni:)

2014. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Tegnap voltam egy sörözőben és őt is láttam egy sráccal sétálva...(végül is akárki lehet)"


Tesó, van egy rossz hírem..

2014. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem igazán érdekel,hogy van valakije. "


Ez az, rombolj szét egy kapcsolatot!

Majd érdekelni fog ha orrba nyom az a másik!

2014. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!