Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amit a Facebook az oldalsávban...

Amit a Facebook az oldalsávban (ahol az ismerősök nevei vannak és hogy fent van-e) kiír, az mennyire hihető, reális?

Figyelt kérdés
A nevek mellé ez, hogy pl. 4p, 10p, szóval hogy annyi ideje voltak fent utoljára. De ez mennyire hihető? Az miért lehet, hogy én akkor nem láttam onlinenek őt, amikorra írja, hogy fent volt?
2014. jún. 24. 16:57
 1/1 Zooliika válasza:
Az nem dinamikusan változó adat. Csak az oldal frissítésénél változik ( akkor valós adatot ad, bár ez függ a másik személy internet kapcsolatának milyenségétől is ), ha 10 percig nem csinálsz semmit, csak meg van nyitva a Facebook, akkor az ott kiírt 5 perc már 15, és aki az elmúlt 10 percben ( azaz a legutolsó frissítésed óra ) lépett fel, azt nem látod ott. Remélem érthető és hasznos hozzászólást tudtam adni.
2014. jún. 26. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!