Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egy kamu...

Hogyan lehetne egy kamu facebook profilom, ami hihető valamennyire, és ráírhatnék vele 1-2 ismerősömre?

Figyelt kérdés
Hogy elbeszélgessek kicsit velük úgy, hogy ne tudják, hogy én vagyok az. Mert ki akarnám deríteni hogy miért utálnak egy jópáran engem.
2014. jún. 20. 17:54
 1/4 anonim válasza:
33%
Felakasztod magad egy fára, a nyakdnál fogva, ott maradsz 2- 2,5 óráig és ha még élsz átgondolod az életed, és hogy mennyi más dolog van a barátaid cyber bullyzásán kívül.
2014. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondold végig! Tényleg ezen akarsz rágódni vagy inkább éled az életed?
2014. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz velük. :) Vagy ha annyira nem bírod ki, akkor kérdezd meg tőlük személyesen. Ha valóban utálnak, akkor úgy is mindegy, nem?
2014. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A párom volt barátnője csinált egy kamu facebook profilt, egy amerikai bankár nevére, nulla ismerőssel. És pont engem, egy svédországban élő magyar takarítólányt szemelt ki magának... micsoda megtiszteltetés...! :D

Na így ne csináld!

2014. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!