Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyira tetszik a férfi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyira tetszik a férfi, de amikor találkozunk valamiért mindig ugy csinálok mintha nem érdekelne, ne tudom kimutatni, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
férfi

2013. febr. 12. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Férfi vagy és férfi tetszik?

Mert ahová hosszan ki lehet írni a szöveget oda is férfi szót írtál és a kulcsszavakhoz is.

2013. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nő vagyok és férfi tetszik
2013. febr. 12. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor tudom a férfinak, ha ő is vonzódik. Ha néz és szemez. Akkor birom vele is. Talán próbáld meg lesni. De mindig csak egy-egy pillatra. Talán begyújthatod a tüzet benne. Vigyázz! szemezni még ne szemezz vele. A szemezés (hosszan mélyen a másik szemébe nézést) tartogasd akkora, ha majd ő fog hosszan nézni.
2013. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ő mindig bámul,méreget
2013. febr. 12. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20
2013. febr. 12. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
20 évesen én se mertem viszonozni mindig. De most ha ő kezdeményez, akkor miért ne nézném én is. Nem is zavar ha rajta kap. Ugyan azt teszi ő is velem. És tök jó! :))) Próbáld ki! Csak először kell átesni rajta. Engem utána egy picit zavart, hogy "kitárulkoztam", mert tuti vette az adást, hogy viszonoztam, de ma már nagyon szuper ha egymást nézzük!
2013. febr. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha nem viszonzod, akkor nem bátorítod, hogy lépjen. Nem fogja látni a férfi, hogy van/lenne esélye nálad. Még akkor se nagyon veszik a dolgot, ha már szinte kézzel-lábbal integetsz neki - hát még ha nem jelzel!

Ne félj! Főleg ha néz! Amúgy az az igazi, ha egy férfival már úgy tudsz szemezni, hogy szinte levetkőztet a szemével - no ez csak olyannal megy, akivel kölcsönösen azonos hullámhosszon vagytok és az érzések is passzolnak.

2013. febr. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!