Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 31 éves férfi, akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 31 éves férfi, akibe szerelmes vagyok. Nagyon jó barátok lettünk, kb.2 hetente, de van, hogy 1 héten többször is találkozunk. De 14 év korkülönbség van köztünk. Elítélik ezt az emberek? Számít ez, ha szeretjük egymást?

Figyelt kérdés

Amikor először találkoztunk, már akkor nagyon megtetszett az egyénisége, a viselkedése, a stílusa és a tekintete.

31 éves de 25-26 évesnek nézik. Úgy is viselkedik mint huszonéves és ez jól áll neki. Kihasznál minden pillanatot az életben. Szerinte "Csak egyszer élünk, és akkor is alig." Szereti az extrém dolgokat, szeret új dolgokat megkísérelni, szeret olyan dolgokat megpróbálni amiket mások feladtak, mert kihívást lát benne. Érdekes személyisége van, engem mint írtam már, elsőre megfogott. Nem bulizik minden este, mivel napi 12-14 órákat dolgozik. Szereti a rock-ot, de emellett meghallgat mindent ami jó, szereti a meséket és anime-ket is. És utálja a mai k*rvás csajokat, elítéli azokat akik kirakatba rakják még azt is nincs.

Rólam annyit kell tudni, hogy nagyon zárkózott vagyok, volt néhány depressziós évem. Mostanában próbálok rájönni ki is vagyok én és, hogy mit is akarok valójában az élettől. Én metálos és anime-s vagyok. Nem vagyok az a k*rvás típus, mint a kortársaim nagy része. Nem játszom meg magam, nem fekszem le fűvel-fával, csak azzal akit igazán szeretek, és normálisan feltudok öltözni nem úgy mint egy útszéli r*banc. Nem sminkelek, nem hordok magassarkút, sem szoknyát. Figyelek a megjelenésemre, tehát nem hordok szakadt ruhadarabokat, viszont szeretem kifejezni magam az öltözködésemmel. Csak azok véleménye érdekel akik fontosak nekem. 17 évesen 183 cm vagyok. Engem 19-20 évesnek szoktak nézni az emberek.

Amúgy nagyon jól kijövünk egymással, olyan mintha mindig is ismertük volna a másikat.

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy az emberek elfogadják, vagy elítélik a 14 év korkülönbséget, ha ő 31, én 17.


Köszönöm annak aki hajlandó volt elolvasni, és válaszolni rá.


2013. aug. 7. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
biztos nem. ezt buktad ne is keresd. Biztos nem feküdne veled le egy 31éves 17évesen .Keress hozzád illő embert.
2013. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
62%
nehanyan elfogadjak, nehanyan nem, de ez ellen nem tudsz mit tenni, elegge egy elcseszett nehany ember gondolkodasa.. tesom 17, baratja 30, ugyhogy enszerintem siman osszeillenetek Ti is:)
2013. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább elitélik. De te járd az utad,ne akarj mindenkinek megfelelni,nem fog sikerülni bármit is teszel.
2013. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Csak azok véleménye érdekel akik fontosak nekem."


Ebben a kérdésed kiírása után nem vagyok biztos.

2013. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha normalis akkor nem akad toled semmit.
2013. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!