Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szabadulhatnék meg tőle?

Hogy szabadulhatnék meg tőle?

Figyelt kérdés
Az unokatesóm barátja rendkívül idegesítő, mióta összejött az unokatesómmal felborította az életünket. hogyan érhetném el hogy végre kikerüljön a képből? Ne ítélkezzetek, ha ismernétek ti is szabadulni akarnátok tőle! várom a válaszokat!
2014. jún. 25. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy borította fel az életeteket?

Kerüld el a társaságát.

2014. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez így érdes kevés. Részletesebben! Hogy, s miért borította fel az életeteket? Pontosabban mi a bajod vele? Értem, hogy idegesít, na de, miért?! Erre nem igazán tudunk válaszolni, mert nagyon kevés. :)) 12/L
2014. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos kénytelen vagyok vele hetente többször találkozni mert az unokatesómmal 1 lakásban lakunk. azzal borította fel az életünket h mindig veszekedés van miatt mert olyan nagyképű és pofátlan hogy mielőtt megismertem azt hittem ilyen ember nem létezik...az ő családja gazdagabb mint a miénk és folyton kérkedik a pénzével és azthiszi mindent megtehet (pl: csak úgy bemegy a konyhába és beleeszik a kajánkba, rengeteg pénzük van de a mi lakásunkban akarja tartani a szülinapját úgy h engem meg a barátomat meg sem hívott meg hasonlók...)
2014. jún. 25. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Kié a lakás?
2014. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a lakás a nagyszüleinké volt, az unokatesómmal ketten örököltük
2014. jún. 25. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ugyanannyi joga van az unokatesódnak is ott lenni, mint neked, és ha neki megfelel a barátja, akkor nem szólhatsz semmit.

Vegyél egy kis hűtőt, és tedd a szobádba, zárd be az ajtót.


Elhiszem, hogy idegesítő lehet, de pont annyi joga van ott lenni neki, mint a te barátodnak.

2014. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
dogljon meg mond meg neki ezt
2014. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!