Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud egy hatékonyt...

Valaki tud egy hatékonyt módszert az úgynevezett "hónalj háj" eltüntetésére? Fiatal vagyok (19), szóval nem az öregedés esetleges egyik velejárója, és még nem is szültem, szóval nem tudom mi lehet az oka, és hogy hogyan szabadulhatnék meg tőle.

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mozgasszegeny eletmod, s talan a tulsuly is. RENdszeres mozgassal tudod ezt eltuntetni, pl. uszas.
2012. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Helyi fogyás nincs még hónaljról sem. Ha van szükséged fogyásra, akkor tudod a dolgod, ha nincs, akkor ez genetika, nem lehet mit tenni.
2012. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csak így találtam róla képet

[link]

nem alaptalanul mondják hogy nincs helyi fogyás de pár gyakorlattal lehet egy adott részre koncentrálni,így ott aktívabb a zsírégetés,és ez a gyakorlat nagyon szépen formálja a karodat,beleértve a hónalj alatti részt

2012. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!