Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen emberrő...

Mit gondoltok az ilyen emberről? (Tudom, hogy hosszú, köszönöm, ha végigolvassátok, megy a zöld kéz, ha erre vonatkozó véleményt írtok. )

Figyelt kérdés

(Nem biztos, hogy pont ez a megfelelő kategória, de valami hasonló.)


Van egy volt osztálytársam, most végeztük a sulit. Az utolsó évben az ő legjobb barátnője kilépett az osztályunkból, és már jóval kevesebbet voltak együtt mint addig.


Én elkezdtem ebben az utolsó évben jobban összebarátkozni ezzel a lánnyal. Ment is rendesen, mikor valamiben segítséget kért ott voltam, ha valami programot talált ki mentem vele... (foglalkoztam vele, figyeltem rá, és a barátomnak tartottam)


Megbeszéltük, hogy pénteken lesz egy program ahová elmegyünk (nem egy nagy valami, fizetni sem kell, semmi...), de kiderült, hogy az előtte lévő MÁSIK program amit SZINTÉN Ő szervezett közösre, lefoglalja a hétvégémet, így alig marad időm tanulni hétfőre (felvételire).


EZÉRT le kellett mondjam a pénteki (mai) programot...hogy azért valamit tudjak tanulgatni, és ne vágjanak ki a felvételiről.

Na most, Ő ezért MEGSÉRTŐDÖTT.

(Nem tudtam még anno, mikor a péntekit szerveztük, hogy a másik programjával a hétvégémet is lefogja...ez csak később derült ki)


Az meg egy másik dolog, hogy azt a legjobb barátnőjét, a volt közös osztálytársunkat is elhívta a tudtom nélkül...és aztán még kb. le se voltam kakkantva a program alatt...mert olyan 3. kerék feeling volt (és szombaton még lesz is, mert lemondhatatlan dolog sajnos...).


A kérdés, hogy mit gondoltok az olyan emberről, akiért a másik a lelkét kiteszi, de ha 1x-2x nem jön össze valami, akkor az illető rögtön megsértődik...


Nem vagyunk már gyerekek, úgyhogy ez sem lehet az óvodás viselkedés oka. (19 évesek vagyunk) 19/l


2014. jún. 27. 16:39
 1/5 anonim válasza:
Az ilyeneket nevezik nyávogós pics_ának XD
2014. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég kihasználás szaga van. Jó téged elrángatni addig, amíg a volt osztálytárs nem jelez vissza, hogy neki jó-e. Szerintem ez elég gáz viselkedés, főleg hogy már nem ovisok vagytok. Legközelebb, ha nem akarsz egész hétvégésre menni, hanem tanulni, mondd meg neki, hogy nem mész (főleg ha csak 3. keréknek kellettél).

Nem tudom ehhez mit lehet még szólni... keress valami rendesebb barátnőt :)

2014. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló jó a szamár is feelingje van már bocs. És te vagy a szamár a fogatban. :D Ami nem túl jó dolog.
2014. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem gondolok róla, a legtöbb ember önző gyökér, csak még nem tapasztaltad meg, de amúgy ez tök mindennapos...sajnos.


A "barátságotokról" meg azt gondolom, hogy nagyon is gyerekes, és részedről is.


Méghozzá azért, mert attól, hogy te a "lelkedet is kitetted" már rögtön valami mély barátságnak képzelted, pedig ez egyáltalán nem így működik.


Azt kéne megérteni, hogy a barátság nem attól az, hogy elkönyveljük annak, vagy hogy a hétköznapokban jól elvagytok.

Pont az ilyen dolgok, az élet, a próbatételek döntik el, hogy ki valójában a barát, és kivel felszínes a kapcsolat.


A tiétek felszínes volt, részéről legalább is mindenképp.

Ezt nem kell zokon venni, nem kell megsértődni, egyszerűen el kell könyvelni, hogy fényévekre van egymástól a világnézetetek, értékrendetek, és soha nem lesztek (és soha nem is voltatok) barátok.


Az élet erről szól. Erre mondják, hogy az út a fontos, nem a cél. Próbatételek sorozata, magánéletben, munkahelyen, stb stb, így ismered meg, ki milyen ember.


Ha mondjuk 20 év házasság után viselkedne így a párod, azt megérteném, ha csalódott lennél.

De egy osztálytárs bratyizásába, ami nem állta ki az idő, az élet próbáit, nem kell túl sokat beleképzelni.

2014. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hisztérika
2014. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!