Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknak bejönnek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejönnek az olyan nők, akiknek hosszú-formás lábaik, hosszú hullámos szőke hajuk, és nagy zöld szemük van? Szeretitek az ilyen nőket?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ha szép. Mert ebből még nem derül ki milyen.
2012. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki h tetszik e.
2012. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Küldj képet privátban magadról, megmondom.
2012. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Hullámos szőke hajnál már bebukta mint a huzat. NAgyon nem jönnek be a szőkék, főleg a pulis szőkék. Egyenes hosszú barna haj, az kell nekem! Zöld szem az olyan átlagos, se nem rossz, de mitől volna annyira különleges, olyan kontraszttalan,pont mint a kék. Abból is a barnát szeretem.

Hosszú lábak az meg nyilván nem hátrány :)

2012. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A hullámos véleményem szerint nem egyenlő a pulissal... -.- Nekem is hullámos szőke hajam van,és még soha nem hallottam,hogy valaki pulisnak tartotta volna.. XD
2012. dec. 1. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen a szőkékért bolondultak,most meg a barnákért ahogy én észrevettem:)
2012. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó, oké, a göndör, nagyon göndör, az a pulis, csak most ezt volt kedvem írni. De az egyenes haj az a legszebb. A szőkéknek akkor is meg most is megvolt egy bizonyos rajongói körük, mert azok azok akik a "másmilyet" szeretik. De sosem értettem mit esznek a szőkéken annyira. Az a hajszín alig áll jól valakinek. Ez a szőke bombanő dizáyn is kicsit erősen túl van lihegve. A barna hajúak sokkal aranyosabban néznek ki.
2012. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Küldesz képet (privátba)?

Akkor mondok véleményt! ;)

2012. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most én is ássam el magam, mert a természet szőke hajjal és kék szemmel áldott meg? Szerintem nem az számít, hogy valaki szőke, barna vagy vörös, hanem úgy az összkép, attól, h valaki barna hajú és szemű, még nem lesz szép és csinos...
2012. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne hogy zavarjon, mert a hajszín könnyen változtatható. Kicsit úgy teszel, mintha szökén születsz, akkor úgy is kéne meghalnod. A kék szem még nem annyira gáz. Fekete hajhoz jól néz az ki.
2012. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!