Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha biztos lenne hogy meghalsz,...

Ha biztos lenne hogy meghalsz, ha megmentesz valakit, akkor megtennéd?

Figyelt kérdés
Egy idegent, pl. egy gyereket.(elméleti kérdés)
2014. jún. 27. 17:02
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
6%
Gyerekeket (nem cigányokat, nem zsidókat, nem négereket, nem arabokat), lányokat (nem cigányokat, nem zsidókat, nem négereket, nem arabokat), anime lány karaktereket szívesen megmentenék, még akkor is, ha belehalnék.
2014. jún. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
kizárt! maximum családtag esetében tenném ezt. barátnőért sem halnék meg, előbb-utóbb úgyis megcsal vagy otthagy...
2014. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Itt látszik mien mocskos világban élünk,és mien mocskosak az emberek.10-es voltam.
2014. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert akkor ünnepelt HERO lennék.. a jó nem ezért, de ha van valakim meg esetleg gyerek család feleség ilyesmi akkor tuti nem tenném meg mert rájuk is gondolnék, szóval ha biztos hogy meghalok nem próbálnák megmenteni egy idegent.. ez így lelketlenül hangzik de ez van persze ha arról lenne szó hogy olyat akit szeretek, őt megmenteném akkor is ha meghalok.
2014. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Szóval szinte senki nem áldozná fel magát önzetlenül...

A család és szerettek megmenekítése sem teljesen önzetlen dolog.Érdekes...

2014. jún. 27. 17:22
 16/39 Költőnő? ***** válasza:
Gyereket és akit nagyon szeretek; TALÁN.
2014. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
jó úgy hogy nincs senkim úgy megtenném.
2014. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Hát, ehhez önzetlenség, hősiesség és bátorság kellene. talán ezek kombinációja hiányzik a többségből.
2014. jún. 27. 17:33
 19/39 anonim ***** válasza:
10%

Mondtam hogy én igen.Amúgy az a jó hog ti senkit sem mentenétek meg ,de ti elvárnátok azt hogy titeket bárki bármien körülményben segítsen.

13-as és 10-es voltam.

2014. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Neked írtam is egy levelet 10es...

Amúgy sajnos nem valami jó ez a mutató. én őszintén szólva nem hinném, hogy mérlegelnék. Ha meg kéne menteni...mondjuk egy busz engem üssön el valaki helyett, vállalnám. Igaz megbánni már nem lenne időm. De úgy gondolom az én életem sem ér többet másokénál, sőt, szerintem nem vagyok annyira jó ember, így a jobb maradna meg a két lehetőség közül.

2014. jún. 27. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!