Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha barátnőd szerelmes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőd szerelmes lenne valakibe, te elvennéd tőle,? Megtennéd hogy fájdalmat okozz neki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

"Minek az embernek ellenség, ha vannak barátai is!?"

Szép kis barátnő lehetsz,ha ez egyáltalán eszedbe jut!

2012. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az én ismerőseim emberek, saját akarattal, érzelmekkel, egyiket sem lehet "elvenni".
2012. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem én akarom elvenni tőle

igaz ez fiún is mulna belemegy e a "játékba"

2012. okt. 27. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg sem fordulna a fejemben !!

Barátnőm szerelme tiltott, tabu dolog.

Elég baj, hogy a Te a gondolat szintjéig is eljutottál..

2012. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos ez megtörtén dolog
2012. okt. 27. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes voltál, de nem volt köztetek semmi, akkor a pasi "szabad préda" és ő dönt, hogy ki kell neki. Tudta, hogy szereted? Választott volna téged?
2012. okt. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm pont ilyen volt... Nem vett el tőlem, de minden követ megmozdított... annyira féltékeny volt rám. Rámszólt, hogy ne írjak egyfolytában sms-eket, ne írjam ki a szívecskéket a msn-re, ne áradozzak róla egyfolytában (pedig amikor volt pasija, csak róla beszélt, én szépen végighallgattam, mert ha ő boldog, én is az vagyok... de fordítva sajnos nem igaz), letiltott fészen (csak azért, hogy ne lássa a barátom kommentjeit, pedig nem voltak ilyen "jaj de szeretlek" "cuppcuppcupp <3" és ilyen marhaságok, csak átlagos normális kommentek. Jó azért volt párszor olyan h "Gyönyörű vagy, szeretlek" ilyenek, de nem sűrűn.) Tehát, egyszerűen nem volt normális, érettségi után meg is szakítottam vele a kapcsolatot. Jobban érzem magam így, és sokkal jobb barátnőket szereztem:)
2012. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és egyszer még az elején fel is vette msn-re, és mindenfélét írkált neki (full kamu dolgokat...) Hát ez nagyon jól esett...
2012. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!