Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne rá lehetőséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne rá lehetőséged megtennéd?

Figyelt kérdés

Ismerkedsz egy fiúval az interneten. Társkeresőn ismerkedtetek meg. Megtudnád a jelszavát belépnél?? Végig olvasnád az üzeneteit? Miket ír másoknak? Természetesen ha olyan hagynád a fenébe s legalább nem rabolná tovább az idődet?



Nem/Kor


2014. ápr. 16. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen az "olyan" ?
2014. ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te örülnèl neki, ha veled ezt megtennèk?

F/25

2014. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vacak3 válasza:
Ez sok mindentől függ. Pl.: Volt-e már személyes találkozó,milyen volt az első benyomás stb... Viszont ha még csak virtuálisan "randiztok" akkor semmiképp nem tenném meg.Hiszen mi jogon? Nem tartoztok egymásnak úgy mond semmivel,mid a ketten csak próbálkoztok. Egy párkapcsolatban sem illik kutakodni a másik után,mert az utalhat beteges féltékenységre,másrészről bizalomhiány. Egy szó mint száz,ha megtehetnéd akkor ne tedd,csak szimplán csavard el a a fejét.
2014. ápr. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bűncselekmény
2014. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom hogy randa dolog, de megtenném.


22/N

2014. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát megtehetitek lányok, de amint megtudom (márpedig meg fogom tudni) repültök. Nem szép dolog más üzeneteibe beleolvasni. Nagyon nem, főleg úgy, hogy mindenkinek van titkolni valója, annak is aki elköveti ezt.
2014. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én simán elolvasnám 1-2 lányismerősöm üzeneteit, beszélgetéseit nem kutakodásból csak pusztán kíváncsiságból.

Úgy lennék vele, hogy miért adta ki a jelszavát, ha ez számára magánügy?! Csak úgy biztos nem tudnám meg bárki jelszavát, ha nem konkrétan az lenne a cél, hogy feltörjem, azt viszont már nem tenném meg semmiképp sem. Ha viszont önként megadja a jelszavát akkor ezzel feljogosított arra, hogy beleolvassak az üzeneteibe, egyfajta nyitott könyvvé tette magát előttem.

Nevezhettek kotnyelesnek de nyilván egyetért azzal mindenki, hogy izgalmas dolog beleturkálni kicsit a másik életébe, megtudni hogyan él, miket gondol és ily módon kissé a bőrébe bújni. Erkölcsileg lehet megvetendő de ez jóleső bűnös élvezet. :)

26/F.

2014. ápr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Párom tudta, még sem nézett bele sosem, mert megbízott bennem! Mióta együtt élünk, sincs kutakodás, mert minek, ha bizalom nincs, szerintem nincs miről beszélni. Sosem szabályoztuk egymást semmiben, ha valami van megbeszéljük.


Szerintem, ha már kutakodás van, ott nincs bizalom és nem bízik magában sem az illető annyira, hogy a másikba sem tud. Így szerintem nincs miről beszélni és nemhogy még a kapcsolatról sem.

(N)

2014. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!