Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy IGAZI nyomozó élete?

Milyen egy IGAZI nyomozó élete?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én apám IGAZI nyomozó. Stressz, idegesség, sokszor rémálmok. A stressz az egész családra kihat, mert ő nem tudja négykor lerakni a tollat és hazajönni, ha háromkor úgy dönt valaki, hogy kútba dobja az élettársát. Mikor itthon van, kattog a még megoldatlan ügyeken. Engem (a lányát) a végletekig félt(ett), ő csak azt látta, hogy a fiatal lányok drogoznak, megerőszakolják őket, prostituáltak, megölik a gyereküket. Normális emberekkel nem találkozik. Ő a legjobb ember a világon, de más lett volna az életem, ha könyvelő az apám, vagy autószerelő, vagy cirkuszi bohóc.
2014. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet, ő is kb. olyan, mint az első válaszoló faterja. Stressz, a halál állandó közelsége, és a végtelen papírmunkák idegölő, monoton folytonossága. Ráment a családja, élete legnagyobb hibájának tartja, hogy ezt a pályát választotta.
2014. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!