Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen milyen életetek...

30 évesen milyen életetek van? Párkapcsolat, munka, esetleg tanulás még, kocsi, lakás, egyebek? 30f

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
ne más életéhez viszonyitsd a sajátod, mert nem egy helyről indultatok...
2014. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
22 éves vagyok, dolgozom. Nem keresek hű de jól, de magamat fenn tudom tartani. Szerencsére saját ház, egyedül élek. Még jogsim sincs, nem hogy kocsim, de fiatal vagyok, ez még úgyis alakul.. Remélem!:D
2014. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
72%
A 2-es válaszoló szövegértésből elég rossz, mert a kérdező 30 évesektől várja a választ...
2014. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%
A hármas válaszolót pedig nem kérdezte senki.
2014. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
56%
Csak elmondtam a kész tényt, ne legyek ettől még én a sz*r.
2014. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

kapcsolat nincs

munka nehéz, de megélek belőle

tanulás kizárva

kocsi nem kell

lakás saját

egyebek: minden jöhet, ami lelkesít.

2014. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%

35 éves koromra minimum menedzser akarok lenni egy nagy multinál. a már meglévő lakás mellé még egy, egy nagyobb. 10 évvel fiatalabb egyetemet végzett 10/8-9 pontos csaj. valami benzinzabáló nagy köbcentis autó. nem valami drága, sokkal inkább egy régebbi típusú klasszikus kupé. na meg persze még egy nyelvvizsga egy másik nyelvből és még egy másik végzettség. aztán fokozatosan világuralomra török, de lehet, hogy megelégszem azzal ha kineveznek Magyarország helytartójának... még nem tudom.

26F

2014. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
19%
Szia 24éves vagyok,Fodrász-Szalonvezető,férfi.A II.ker-ben lakok,sokat dolgozok,autó:Bmw320 d,Honda-Cr-v,a feleségemmel élek boldog házasságban gyerkőc nincs..
2014. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

egy szóval jellemezve: Sz@r!


szülőkkel élek, mert nem keresek annyit, hogy különköltözzek, és ha választhatok a szüleim meg vadidegenekkel való együttlakás között akkor inkább az ősök. Emellett van kb 1,5 millás tartozásom a befuccsolt vállalkozásom miatt. Párkapcsolat nincs, van elég problémám e nélkül is, több mint való nem is lesz, mert mi a fenének?! Sz@r életembe nem fogok még 1 embert belerángatni! Tanulás: 4 szakmám van, egyikkel sem tudok mit kezdeni, mert nincs bennük lehetőség, max nyelvet tanulnék, ha lesz rá időm és pénzem. Autó van, 19. életévét tölti, szerencsére még tartja magát és nem hullik szét. 3 műszakban sor mellett dolgozom, fizetésem ~80%a az adósságom törlesztése, maradékból eszek és bejárok dolgozni, és marad kb 100Ft a pénztárcámban hónap végére.


Lakásról, saját házról én már álmodni sem merek.


lehet irigykedni.

2014. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
utolsó, most tényleg ez a helyzet? vagy ezt csak úgy írtad?, amúgy melyik városban laksz?
2014. jún. 27. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!