Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok 25 évesen milyen életetek van? Tanulás, munka, barátnő, , lakás, kocsi, stb? 25f

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 21:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
26 vagyok, most végeztem az egyetemmel, munka még nincs; lakás és kocsi meg főleg nincs. Barátnő volt, de egy ordas ribizli volt, így vége lett szerencsére.
2014. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Bsc-s diplomám van gazinfóból, 300-at viszek haza egy cégtől, 8 órás munkám van, albérletben lakom Bp belváros 40+rezsi feléért, nincs kocsim, nagyon jó a tömegközlekedés, metróval járok be. Barátnőmmel lakom, ő 27, van két diplomája, dolgozik, ő busszal jár be (6 percre tőlünk).
2014. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
97%
Szar, de legalabb sorre futja.
2014. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Jó,kamionsofőr vagyok Bmw-m van,van eggy doktornő barátnőm,eggy II.ker-i ingatlanom,csak sose/nagYonkeveset vagyok itthon:):D,de nekem bejött az élet:)
2014. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28 vagyok, de 25 évesen még tanultam (PhD), barátnő még nem volt, csak alakulóban, albiban laktam, kocsi nélkül.
2014. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Munka,

kertes ház (vidéken 30km-re BP-től),

feleség (28 éves, dolgozik),

3 kutya:),

tömegközlekedés: tökéletesen megfelel mindkettőnknek. Nincs jogsija egyikünknek sem. Nem is akarunk.


25/F

2014. jún. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

egyenlőre nem túl fényes... sajnos még a ranglétra alján vagyok, de legalább jó helyen, bár a fizetés kevés! mellette folyamatosan képzem magam, hogy jobb állásom legyen. barátnő már sok éve nincs, időm se lenne rá! a kocsit egyenlőre feleslegesnek tartom, szóval nem is kellene, lakásom van.

26F

2014. jún. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én Angliában lakom, munka van, tanulni nem szoktam, barátnő nincs, albérletben lakom, kocsi nincs.
2014. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Én a 25 éves barátomról tudok nyilatkozni:

Idén végzett jogon, állandó munkája még nincs és tanulás miatt nem is lehetett. Barátnője van, én :) (23 éves egyetemista lány) , albérlete van amit eddig a szülei fizettek, de már hamarosan magának fogja. Kocsija nincs és a közeljövőben nem is akar, nem is lehetne.

A 25 éves báttyám:

A nagymamánkkal lakik, öreg és ezért segít neki. Pár hónapja nincs barátnője. Kocsija nincs, jelenleg nem akar. Diplomás informatikus, van munkája, jó a fizetése.

2014. jún. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 -=Koldus=- ***** válasza:
7. éve, hogy dolgozom, 2. kocsimat hajtom (természetesen mind a kettő használt, de a célnak megfelel), barátnőm van 4,5 éve. Sajnos már csak egy lakás hiányzik, de pár év múlva az is összejön remélhetőleg.
2014. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!