Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti lennétek újra gyerekek?...

Ti lennétek újra gyerekek? Igen? Nem? Indokot is tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Köszönöm :)

2014. jún. 28. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egy napra,mert újrakezdeni viszont nem akarok semmit!:)
2014. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Én lennék, mert elrontottam az egész fiatalkoromat, nincs társaságom, nincsenek barátaim, szívesen újrakezdeném és ismerkedés, közösség ügyileg mindent máshogy csinálnék.

Meg mert akkor még nem nagyon vannak gondjai az embernek többnyire, később meg már egyre több.

18/F (Lehet fiatal vagyok még, de a fiatalkorom már akkor se lesz olyan mint a többieké)

2014. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán, főleg ha úgymond megmaradnának az emlékeim is, és sokkal célirányosabban készülnék a felnőtt életre :D
2014. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem,mert lehet akkor nem így alakulna az életem,de ezek nélkül ami volt/van az életemben nem lennék ugyanolyan(még a rossz nélkül sem)ember,és úgy érzem jó így,ezek a dolgok hozzám tartoznak.Bár lehet könnyebb lenne,de akkor sem.
2014. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ugyanazok lennének a szüleim, akik most, akkor nem, de ha mások, akkor igen - bár ha ismét ők lennének, de beadnának egy otthonba, még akkor is igen.


Csak azért lennék újra gyerek, hogy jobb gyerekkorom legyen, mint amilyen volt, és így a fiatalkorom és a későbbi életem is máshogy alakulhasson.

2014. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!