Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mi késztet egy...

Szerinted mi késztet egy embert arra hogy különböző netes fórumukon, közösségi oldalakon, átmossa a gyerekek agyát, hogy semmi értelme nincs az életnek/életüknek, és hogy legyenek öngyilkosok?

Figyelt kérdés
Olvastam egy hírportálon hogy egy 45 éves orosz férfi, több 100 gyerek életéért felelős ezért. Milyen ember az ilyen?
2014. máj. 12. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik. De alapból a kölyök is hülye hogy ilyen oldalakra megy, és egyáltalán foglalkozik ezzel a 45 éves orosz férfivel.
2014. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát szerintem betegelméjű és beteg lelkületű ember.Azt hozzátenném,hogy aki ilyen oldalakon csatangol és még "szót is fogad" na azzal se stimmel valami
2014. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél már csak az a rosszabb, amikor rossz kategóriába teszi a kérdést a kérdező, hogy minél többen lássák. Páváskodás.
2014. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy ilyen esetben, nem csak a gyerek hibás. Leginkább a szülő. Mert ha egy gyerek megkapja a kellő szeretet a családjában és oda figyelnek rá, akkor biztosan nem akarna öngyilkos lenni. Természetesen az ember, aki pedig segít ezeknek a gyerekeknek/embereknek, azzal pedig nem tudom mi lehet. Nem értem, hogy hogy élvezheti ezt!!
2014. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy 45 éves orosz pasi halálba kergetett ennyi gyereket? Erről nem is hallottam, de nagyon felháborított. Ennyi idősen nagyon unatkozhatott és utálhatta a gyerekeket...


Igaz, hogy nem szeretem a gyerekeket, de nekem ilyesmi nem fordult meg soha a fejemben! Ma reggel olvastam, hogy Berki és Pamela kisbabájáról megalázó megjegyzéseket tettek. Ez is felháborító!


Az, hogy a fiatalok ilyen helyekre látogatnak, az a szülők hibája lehet. És nem értem, hogy képesek csökkenteni az önbizalmukat a rossz indulatú megjegyzések után. Amikor gyerek voltam és csúfoltak néha a suliban, nem foglalkoztam velük vagy visszapofáztam.

2014. máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bruce_Wayne ***** válasza:
hát nem vagyok egy rosszindulatú ember, de ezen az oldalon is van jónéhány fiatal meg idősebb akiknek szívesen tanácsolnék hasonlót XD
2014. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én valami vallási fanatikusnak tudom elképzelni, tehát nem feltétlenül rossz szándékból tette, szerintem még azt is gondolja, hogy jót tett. Persze attól még bolond és meghalt (részben) miatta 100 gyerek.
2014. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!