Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek miben változtatta meg...

Nektek miben változtatta meg a Facebook az életeteket?

Figyelt kérdés

A válaszaitokat egy iskolai házi dolgozathoz használnám fel. :)

Arra lennék kíváncsi, hogy nektek a közösségi oldal "berobbanása a köztudatba" miben, és mennyire változtatta meg az életeteket, akár család, munka, barátok, párkapcsolat, magánélet szempontjából! Bármit megoszthattok, amit fontosnak éreztek. Köszönöm előre is a válaszaitokat. :)



2014. jún. 28. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Semmiben. Nem használom.
2014. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
őszintén? én sajnálom hogy regisztráltam, mert rengeteg időmet elveszi. amikor felmegyek elvagyok ott órákat is. régen egész álló nap a szabadban lógtam, hihetetlenül közvetlen voltam mindenkivel, most meg talán az éveleji önbizalomhiányomat is ez okozhatta. én nagyon ellene vagyok, és ez mégsem látszik rajtam
2014. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kedves második, mit gondolsz, hogy tudnál ezen változtatni? :)
2014. jún. 28. 19:46
 4/21 anonim ***** válasza:
akartam magam törölni, de van egy külföldi ismerősöm így nem akarom. Úgy próbálok változtatni hogy élem az életem és nem a netes szarságokra fókuszálok. eddig megy. 16 éves vagyok, ha most a gép előtt élek, akkor később se lesz máskképp. szóval ezt észrevéve jobban odafigyelek a barátaimra és kevesebbszer "csekkolom" a facebookot :)
2014. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Volt egy idő mikor fent voltam, de csak arra volt jó hogy megundorodtam az emberektől. A sok egoista tinilány, akik azt hiszik, hogy bárkit is érdekel a róluk készült napi 5 kép ugyanabban a pózban, a sok magamutogatás, a sok facebook "barát" akire mindig számíthatok, de a való életben köszönni sem köszön, stb. miatt le is töröltem magam pár hónap után.
2014. jún. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sok időt töltök a Fb-on, de nem szoktam megosztani, képeket feltenni, csak nagyon ritkán. Szeretem nézegetni mások képeit, néha (na jó, sokszor) kritizálni másokat - a 20-adik kilógó hájas pózolós kép vagy 4000-ik ugyanolyan kép Bécike alszik, Bécike pukizik, Bécike eszik gyerekről. Nekem is vannak gyerekeim, de nem árasztom el vele az üzenőfalat.

Amióta Fb van, azóta a családdal egy titkos csoportban osztjuk meg egymással a képeket, oda mehet a mi gyerekeinkről is az 500 egyforma kép, mert a nagyszülők, dédszülők az 501-ediknek is ugyanúgy örülnek - ugyanis négy különböző országban lakik a családunk, a Fb-on szoktunk összejönni beszélgetni, hülyéskedni és képeket megosztani, abban a bizonyos titkos csoportban.

2014. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez a facebook csoportos ötlet nagyon kreatív! :)
2014. jún. 28. 20:44
 8/21 anonim ***** válasza:

En ott ismerkedtem meg a ferjemmel.

Konnyebben tartom a kapcsolatot ismeroseimmel, kulfoldi rokonaimmal.

2014. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Először sokáig idegenkedtem tőle, de megszerettem.

Faluban lakunk, itt ugye mindenki ismer mindenkit.

De: nekem ciki volt, hogy nem tudom, kinek hány unokája van, hány gyereke. Fene tudja, de ezeket nem tudom megjegyezni.

Gyerkőc nevét meg végleg nem...

Megnézem, és nem nézek rá birkaként, mikor elmeséli, mit művelt éppen csoda unokája. Mert így tudom, hogy van neki...:)

Tudom, ki ment férjhez, milyen volt éppen a "kaláris" bál,

hová utazott a nyugdíjas klub..

Az én életemen javított olyan szempontból, hogy nem gond beszélgetni,hiszen lehet, fél éve találkoztunk utoljára, és ki emlékszik már minden részletre. Nagyobbakra sem, nemhogy az unokája, macskája nevére. Kutyáról már nem is beszélve...:)

2014. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

Azt a kevés ismerősömet is megutáltam, akik voltak.

Illetve csak az egoista, önimádó, feltűnési viszketegségben élőket. Merthogy nem derült ki róluk az életben, hogy némelyik ilyen.

Fent vagyok még a facebookon, de letiltottam mindenkit. :)

De bármit posztolok ki, még ha beleroggyanak az ismerőseim, akkor se tetszikelik őket. Emiatt lassan már odáig idegelem magam, ha valamelyiket meglátnám az életben, lehet, lefejelném őket. :)

2014. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!