Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha hagyon magam, és nem...

Ha hagyon magam, és nem szólok vissza általában senkinek mert rosszat mondd rám, vagy épp arra amit csinálok az életemben, szóval ha nem állok ki magamért, akkor elnyomnak?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdem úgy érezni, hogy ha ráhagyom másokra a sok rossz véleményüket, akkor megszokják és szekálnak vele, és köröhögnek, meg bemocskolnak másoknál is.

Miért ilyenek az emberek, ha valakinek nem tetszik valami a másikban, a hajszine, az arca, a stílusa, akkor miért kell mocskolni, azért mert neki nemtetszik, még nekem igen, és így érzem jól magam.

Csak világ életemben kedves kis visszahúzódó fiucska voltam, nem nagyon viselkedtem durván másokkal, és most ezt kapom...



2014. júl. 1. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok/voltam. Ezt úgy hívják, hogy áldozattípus. Vannak az interneten oldalak, ahol leírják, hogy hogyan lehet megküzdeni vele, illetve könyv is van, amit most sajnos nem találok. Esetleg ha van pénzed, akkor egy pszichológus is megoldás lehet (ha nem mersz visszaszólni).


Nálam konkrétan a korábban szedett gyógyszerek alakíthattak valamit át, mert én most már nem hagyom magam, sőt. Nagyon hamar eldurran az agyam, ha beszólnak és egyből visszaszólok, de nem is akárhogy...

2014. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!