Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted általában egy ember...

Szerinted általában egy ember hogy él jobban? Egyedül, függetlenül, a saját megérzéseinek, vagy mások/esetleg családja szárnyai alatt, véleményétől függve?

Figyelt kérdés
itt most gondolok egy konkrét családtagomra, aki(bár tény, hogy figyelmetlen vagyok, de eyt mostanába rajta kivűl nemigen hányná rám senki) folyton kritizál, és megmondja, hogy mit hogy csináljak, ha csak néha csinálná, akkor még elhinném, hogy kell ez nekem, de amikor már minden apró dologra kitér, akkor nagyon megunom minden szavát. talán vannak jogos kritikái, nem vethetem a szemére, de mégis meggyőződésem, hogy az egyetlen dolog ami kell már, hogy békén hagyjon, és távol legyek tőle.
2014. máj. 29. 22:54
 1/3 A kérdező kommentje:
ezt*
2014. máj. 29. 22:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Újraírnád a 4 soros "mondatot" szépen, tagolva? Mi is tulajdonképpen a bajod?
2014. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fish1 ***** válasza:

Ne függj senki véleményétől és akaratától. Úgy csináld a dolgaidat, ahogy neked jó. Amikor valaki kéretlenül osztogat tanácsokat, azt a másik ember "erőszaknak" éli meg és ezért távolodik el attól, aki beleszól az életébe. Előfordul, hogy jót akar, de ezt mértékkel kellene tennie, nem minden apróságba belekötni.

Mi az, hogy nem vetheted a szemére? Nyugodtan szólj neki, hogy ne csinálja ezt, mert téged már idegesít, hogy mindenbe beleszól. De mindezt nyugodtan és ne felindulásból tedd, mert annak nincs jó vége.

Ha valamiben hibázol, vagy folyamatosan olyan dolgokat csinálsz, ami káros hatással van saját magadra vagy a környezetedre, előbb-utóbb bekövetkezik a pofáraesés és olyankor el tudsz gondolkodni azon, hogy vajon mit csináltál rosszul. Ezekből lehet tanulni és fejlődni.

2014. máj. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!