Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ilyen vágya egyik...

Miért van ilyen vágya egyik barátomnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este 9-kor egy haverom rám írt Facebook-on (élőben nem ismerem, de szoktunk Skpye-olni, stb.) Jót beszélgettünk, de fél 11-kor mondtam neki, hogy megyek aludni. Azt mondta ne menjek, nem szeretne egyedül lenni, egy kicsit még maradjak. Hajnali egykor még mindig fent voltunk, hiába mondtam neki, megyek aludni, nem hagyott, könyörgött, hogy ne hagyjam egyedül.

Megfájdult a fejem, ő meg mondta, hogy menjek inni vizet, attól elmúlik. Nem akartam éjjel mászkálni, nem mentem ini, ő pedig egyre kérte, hogy igyak, igyak. Mikor megkérdeztem, miért akarja ennyire, hogy igyak, azt mondta nem tudja, csak nagyon szeretné, ha kimennék inni vizet pár pohárral.

Ez így ment egy jó ideig, majd hirtelen elkomolyodott és azt mondta sajnálja, hogy nem hagyott aludni.

Elmondta mi volt ez az egész, szinte tudat alatt volt, ő maga mondta, hogy az volt a célja ezzel, hogy el kelljen mennem vécére, de ő majd nem hagy, mert valamiért kis kora óta "szereti", ha egy lánynak/nőnek pisilnie kell.


Fél négykor engedett el aludni, azt is nehezen, és kezdett eldurvulni a helyzet, szó szerint megkért rá, hogy tartsam neki vissza reggelig most az egyszer. O.o


Jó ideje ismerem a fiút (15 éves), de még sosem volt ilyen.

Mi ez a "vágy", ahogy ő mondta?o.o Ijesztő, és félek, hogy fojtatni fogja...



2014. júl. 2. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ajánlok figyelmedbe pár szex videót, amiben lepisilik egymást, meg ilyen hülyeségek :D

Kitudja miért csinálja ezt, lehet élőben megkér hogy pisilj bele egy üvegbe hogy ihasson belőle

22F

2014. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bíztató.. xD nem tudom mi lesz ebből, de félek a mai estétől
2014. júl. 2. 18:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Meginnál egy pohár vizet?. :)
2014. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy épeszű te sem, ha ezek után még szóbaállsz vele. Szólj a szüleidnek, így indulnak a megerőszakolós történetek.
2014. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző: hát körülbelül. Aztán jön a trancsírozás.

Kérdező szerintem is szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert a végén még lámpaernyőként végzed valami szektás kéróban.

Azt se hagyd, hogy egy olyan ember akit alig ismersz ilyen szinten irányítson. Ha álmos vagy, aludni akarsz akkor menj aludni! Nem kell magyarázkodni, ott kell hagyni a 'csába. Dolgozza fel ahogy tudja.

2014. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem enged aludni? Megnyomod a piros x-et, és lefekszel, ennyi...
2014. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miiiii? Kérdező, te is hibás vagy, mert hagytad neki. Mi az, hogy "nem hagy aludni"? Én megmondanám neki, hogy álmos vagyok, vegye tudomásul és ennyi.

Mi az, hogy hajnalig fönnmaradsz ilyen marhaságok miatt...

2014. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam neki fájdalmat okozni, így is elég érzékeny egy lélek...
2014. szept. 6. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a saját hülyeséged már ne is haragudj. Pontosan te tehetsz róla, ha engeded ezt a marhaságot!
2014. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!