Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit választanátok? Börtön...

Mit választanátok? Börtön büntetés el nem követett tett ért, amit a saját fiam rám fog, vagy priusza legyen a saját fiamnak hamis vád véget ellened amit az apa vagy a nagypapa nyomására tett.

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki ért hozzá, az dekódolja már ezt a kérdést, hogy meg lehessen érteni.
2014. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te az anya vagy? A fiad hamisan vádolt meg az apja vagy nagyapja nyomására? Így vagy te mész börtönbe, vagy bebizonyítod, hogy hamisan vádaskodott a fiad, és akkor neki lesz priusza?
2014. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmeztem a kérdést, akkor így, hogy nincs gyerekem, én inkább hagynám, hogy neki legyen priusza. Az csak kisebb súlyú mint a börtön, és akkor legalább tanulna is a fiad, hogy nem tehet meg mindent, a tetteknek súlya van, amit viselni kell.

Ha lenne gyerekem, lehet, hogy másként gondolnám, hisz tisztában vagyok vele, hogy az anyaság egy át nem érezhető érzés azok számára, akiknek nincs gyerekük.

2014. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most a fiú tett valamit, vagy az apa-nagyapa kényszerítette arra, hogy ezt mondja? Nem értem. Nincs értelme a kérdésnek.
2014. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hagynám,hogy a gyereknek legyen priusza. Nehogymár megússza...
2014. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mit követett el, de nem vinném el helyette a balhét. Egye meg, amit főzött...
2014. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

a priusz semmi a letöltendőhöz képest.

ahogyan az ilyen szintű kontroll vesztés a saját gyereked felett sem piskóta.

2014. júl. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fish1 ***** válasza:

Ha hagyod azt, hogy a fiad rádverje a balhét, akkor rosszul teszed. Ugyanis azt fogja látni, hogy veled bármit következmények nélkül megtehet, és ennél sokkal durvább dolgokat is csinálhat akár. Ennek egyenes következménye, hogy nem fog tisztelni (bár már most sem teszi) és kapcarongyként fog bánni veled.

Én a helyedben nem húznám ki a bajból, mert magának kereste ezt, és vállalja a következményeket. Az meg nem nyom a latban, hogy kinek a nyomására tette. Egyrészt befolyásolható, másrészt buta. Így majd rájön, hogy nem tehet meg akármit, amihez kedve szottyan.

2014. júl. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!