Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy olyan, akitöl sohase vártad volna megbántott és utána erre pár hét mulva is emlékszel és fáj?

Figyelt kérdés
Velem most ez van, és esténként ez jut eszembe és csak sírni tudnék. Igazábol az volt, hogy nrm sikerült elérnem azt, amit várt az illetö és elég bunkó stílusban beszelt velem, ami nagyon fájt, föleg mert töle nem ezt vártam :S és akarhányszor eszembe jut eléggé fájdalmas..

2014. júl. 4. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt már ilyen. Tudtára kell adni, hogy ez neked milyen szarul esett! El fog gondolkozni, ráadásul ha neki fel sem tűnt, akkor nem is fog bocsánatot kérni! De ne szomorkodj! :)
2014. júl. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,szíven ütött.Csak nekem tanárom volt ilyen,és mivel én szerettem,tiszteltem még a bántások ellenére is,ezért nem szólhattam neki semmit és nem is szóltam.Év végéig bántott,durván kritizált,de leérettségiztem nélküle is matekból.Sőt,nélküle 3-asra ment!:)
2014. júl. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Történt-e velem már ilyen:

Hát mire valók a barátok és a család, nem?

2016. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!