Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság! Van itt olyan, akit...

Barátság! Van itt olyan, akit a barátja megbántott, megalázott, cserbenhagyott (pl. pont nehéz időszakban), nem beszéltek évekig és utána újra nagyon jó barátok lettek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 20:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy próbálkoztunk feleleveníteni a kihűlt barátságot, de ma már úgy hiszem, ha valami kihűlt, nem véletlenül hűlt ki. Sosem sikerült igazán újraéleszteni.

És nem is érdemes.

2011. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Az egyszer elbaltázott barátság SOHA nem lesz már a régi. Ez tapasztalat.
2011. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek.Ha egyszer csalódtam valakibe,akkorát,hogy az a barátság végét jelentette,akkor többé nincs szükségem rá.
2011. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. Egy évig vártam rá.. mármint bíztam benne, hogy áthidalható, talán megbeszéljük a problémát, ezt az elhidegülést. De nem történt semmi, most meg már (lassan három év távlatában), még ha közeledne is (bár nem sok esélyét látom..) nem lennék képes nyitni felé.

Szóval szerintem cserbenhagyás + évek, az már halott ügy.

2011. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Mandula11 ***** válasza:

eddig összesen 4 igaz barátságnak hitt barátság ment tönkre(lopás, hazugság, kavarás miatt) ezek mind olyan dolgok, amik számomra nem megbocsájtható. Egyikkel sem találkoztam jóformán azóta, nem is akarok. Abból csak balhé lenne:D

24L

2011. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
és ha az, aki megbántott próbálna közeledni és elnézést kérne?
2011. jan. 9. 20:46
 7/31 anonim ***** válasza:

Nekem volt 8-ba egy nagyon jó barátnőm.Nem tudom már miért,de egyszer az utcán elkezdte mondani sok ismerős elött az ember személyes dolgait.Olyanokat amit tényleg csak legjobb barátnak mondasz el vagy még annak se.Nem lehetett lelöni,bántani nem akartam.Hát mit ne mondjak nagyot csalódtam benne.Ennek ellenére én nem alacsonyodtam le arra a szintre amit ő produkált pedig neki is volt olyan dolga ami miatt anno szarul érezhette volna magát,mert nem volt makulátlan sem a családja.A családra valo tiszteletből sose teregettem ki a dolgokat.

Az biztos hogy egy életre megjegyeztem és utána mindegy h mit akart volna,van amikor nincs bocsánat.Ha egyszer komolyan meginog a barátság akkor már mindegy.

2011. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, arra gondolj, ha több év telt el, közeledne úgy, hogy elnézést kér? Az én egykori legjobb barátom vélhetően azért is tűnt el, mert nem lett volna képes egy bocsánatot rebegni, inkább megfutamodott.
2011. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit tett. Ha "csak" megbántott volna valamivel, amit később megbánt, akkor szerintem megbocsátanék.

Ha hátbatámadna, hazudna, cserbenhagyna, megalázna, akkor onnantól kezdve nincs barátság. LEgalábbis részemről. Tutira nem keresném a társaságukat, stb.

2011. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
An en legjobb baratnom ellopta a testverem telefonjat, akivel egyebkent szinten egesz joba volt. Azota nem igazan jarunk ossze dumcsizni...
2011. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!