Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki megvígasztalna? Már...

Valaki megvígasztalna? Már nagyon magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés

Még hónapokkal ezelőtt idekerült valahonnan ágyi poloska... Már meg sem tudom számolni, hányszor volt kint rovarírtó (minden lehetséges fajtát kértük már, több cégtől is, a legolcsóbbtól a legdrgábbig), de semmi nem vált meg, sőt, egyre többen vannak. Arra gyanakszunk, valamelyik szomszédtól visszajönnnek (panelban lakunk). De csak egyre többen vannak. Még majd a gőzpingvint fogjuk kipróbálni, hátha attól jobb lesz, mert írtás után mindig kevesebb van, de utána újra előjönnek. Felületi kezelésként vihargyújtóval szoktam levadászni amit találok.

Már eljutottam arra a szintre, hogy éjjelente nem tudok aludni. Hiába fekszek le, ha nem is mászik rajtam, mégis úgy érzem, mert félek és undorodok tőlük. Lassan egy hónapja minden éjjel fent vagyok, képtelen vagyok pihenni, pedig próbáltam a kádat/földet/konyhát, de megtalálnak. Napközben szoktam aludni, de ha elintéznivalóm van, akkor sem. Most pl. lassan 36 órája fent vagyok, mert tegnap egész nap a városban volt dolgom.

Fáradt vagyok, nagyon vágyok egy kis alvásra, de reggel 7 felé húzódnak vissza a dögök, de még akkor sem aludhatok, mert el kell mennem a szemészetre. :(

Konkrétan itt sírok, mert barátom itt aludt, de felkelt a poloskákra, viszket a bőre. A kis butus annyira elkezdte vakarni, hogy 5-6 mély seb lett a vállán és ömlött belőle a vér. Ő sem tud aludni, pedig holnap fontos vizsgája lenne...

Annyira sajnálom őt is, meg aludni is akarok... Nagyon magam alatt vagyok.

Lesz jobb, van megoldás? Vagy csak a költözés?

20/l


2014. júl. 4. 03:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ajaj, szerintem könnyen elképzelhető, hogy máshonnan jönnek oda, valami hatalmas tenyésztelep lehet abban a házban. Olvasni sokszor olyat, hogy borzalmas körülmények között élnek lakók panelban...már ha élnek még!

Nekem egy jó ismerősöm volt több hónapja halott már, mire már felfigyeltek a lakók az emeleten, hogy furcsa szagok terjengenek.

Értesíteni kell az ÁNTSZ-t, az Önkormányzat jegyzőjét, hogy valami nincs rendben a házban, mert ez borzalmas állapot. De minél gyorsabban, mert mire beindul a gépezet, meg mire történik is valami tőlük...ott is csak a fizetést veszik fel, dolgozni már kissé nehézkesen akarnak. :(

2014. júl. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ÁNTSZ-nek kell szólni, ők hivatalból utánajárnak.
2014. júl. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor is kijönnek, ha esetleg csak nálunk vannak? Abszolút nem olyanok a szomszédok, akikhez oda lehetne menni megkérdezni, hogy náluk van-e ilyen gond... :(
2014. júl. 4. 06:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak nálatok vannak!
2014. júl. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg légyszi hogy végül is mi lett az eredmény mert engem is nagyon érdekel az eset.Lehet 1 oszló hulla van valamelyik lakásban és abból jönhet ez nagyon bizarr lehetőség.
2014. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki kell dobni a matracot is, meg lehetőleg minden ruhát és ágyneműt KIFŐZNI nem elég kimosni. Már nálatok laknak, azt nem elêg irtatni, mindent ki kell főzni, vagy kidobni. Addig meg ne nagyon hívjál vendéget, amíg ilyen gond van nálatok, főleg mert szerencsétlen hazaviszi a ruháin és akkor az anyja -joggal!- nagyon ideges lesz rád.
2014. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!