Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csókolóztunk. Ezt hogy kezelje...

Csókolóztunk. Ezt hogy kezeljem? Miért zárkózott így el?

Figyelt kérdés

Nem a vér szerinti testvérem, fél éve költöztünk anyával az apjához, szeptemberben lesz anyáék esküvője. Ő külföldön élt eddig az anyjával, de ott elég sok baj volt vele (az anyja gazdagabbnál gazdagabb férjekre, szeretőkre vadászik, ő pedig azt csinált, amit akart) és amikor már a suliban is jelezték ezt, az apja rávette, hogy jöjjön haza és érettségizzen itt.

Könnyebb lett volna a dolgom, ha egy pattanásos, szemüveges, csúnya srác jött volna és nem Ő, akiért odavan mindenki. De eddig nem volt semmi, jó fej volt és vicces, de ennyi.

Aztán 1 hete megcsókolt, miközben beszélgettünk. Csókolóztunk, de másnap úgy tett, mintha nem lett volna semmi, vagy levegőnek nézett, vagy nagyon bunkó volt. Most elutazott egy fesztiválra, amire úgy volt, hogy én is megyek, csak utolsó pillanatban eladtam a bérletet az egyik barátnőmnek. Erre annyit mondott, hogy jobb is, hogy nem megyek. A legjobb barátjával beszélgettem, ő azt mondta, hogy nem mondhat semmit, de ez bonyolultabb annál, mint én gondolom és talán le kéne szakadnom a barátaimról, hogy ez feltűnjön. Ezt nem értettem.


A srác hamarosan hazajön és nem tudom, hogy éppen milyen kedve lesz. Mert pár napja beszélgettünk chaten és akkor nem volt semmi baj. Feltettem egy képet Instagramra és annyit írt, hogy "látom, jól érzed magad", azóta bármit írok, nem ír vissza, nem veszi fel.


2014. júl. 4. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha ír te se írj vissza.csinálj úgy mintha curvára nem érdekelne.Ha otthon van,legyen roppant fontos dolgod,menj el 1-2 órára.Nézz át rajta minta roggyon.Ha akar tőled valamit,nyomni fogja a csőrét miért kerülöd.
2014. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ne beszéljek vele erről? Hagyjam?
2014. júl. 4. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Regénynek elmegy... tipikus tini sztori.


Szerintem ez bűzlik, már bocs. Miért lenne oda mindenki azért, aki képtelen normálisan viselkedni, össze-vissza csajozik, és egy érettségit is képtelen megcsinálni? Alacsony a színvonal igényesség terén! Emeld meg és ne foglalkozz vele! A bonyodalom, amit mögé gyártasz nem létezik. Kanos lett, majd mégsem akar több gázt otthon és meggondolta magát, ennyi történt. Nincs miértje. EGyszerű a srác, mint a facsipesz.

2014. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pár év múlva rájössz, hogy a csók, az csak csók. Nem garancia semmire. Csak egy csókra kellettél neki.


Minden esetre legyen benned annyi tartás, hogy nem irogatsz neki. Nézz át rajta. Csak az egóját legyezgetnéd, ha futnál utána.

2014. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

17 éves... Hova érettségizzen még? :)

Talán azért van oda érte a legtöbb lány, mert azt leszámítva, hogy nagyon jól néz ki, még vicces is, mindig a középpontban van és eléri, amit akar.

Én nem ezek miatt kedvelem, de az más kérdés.

Ha pedig tényleg csak egy csókra kellettem (amit kétlek), akkor miért kapott féltékenységi rohamot azért, mert feltettem egy képet, amin 1 fiú osztálytársammal vagyok (aki tényleg csak barát, csak ő ezt nem tudja)? (ott van az egyik barátnőm is és mondta, hogy eléggé kiakadt)

2014. júl. 4. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
nézz át rajta
2014. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha most elkezded üldözni az érzelmeiddel csak menekülni fog tőled. Mivel ő a mostohatestvéred sosem fog eltűnni a képből, ezért végtelen sok időd van visszaadni neki ezt a csalódást. A legjobb ha most nem hall felőled semmit. Éld az életed és élvezd a nyarad Egy jókedvű, nem kapcsolatfüggő lány sokkal vonzóbb lesz számára.......aztán lehet hogy ha többet is megtudsz róla , neked nem lesz többé vonzó ő.....
2014. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. lesmárolt, ennyi, unatkozott otthon

2. NEM KAPOTT féltékenységi rohamot (csak a fejedben)

3. nem is szól hozzád, miből gondolod, hogy egyáltalán kicsit is érdekled?

4. Attól még egy szerencsétlen idióta, hogy egy nap smárolással elvette az eszed. TE írtad: "ott elég sok baj volt vele...és amikor már a suliban is jelezték ezt, az apja rávette, hogy jöjjön haza és érettségizzen itt."

5. Az egész esélytelen, de uncsi a nyár, hát gyárts problémákat magadnak nyugodtan. Úgy sem lesz belőle semmi. Csak sok sírás-rívás, szemétállatozás, és szívszaggató pöfékelés, 70 másik "miért szórakozott velem?" kérdés a gyakorin, aztán lefut ez is.

2014. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért a "testvéri kapcsolatok" kategóriaba tetted? Talán testvérként gondolsz rá és akkor a testvéreddel csókolóztál?! Na mindegy, nem kellesz a srácnak, csak azért fog a magáévá tenni egyszer-kétszer, mert dühös az apjára és meg akarja alázni azzal, hogy a nője lányát felpróbálta. Ha te ebben partner vagy, hát úgy kell neked...
2014. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!