Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámmal mit tegyek? Kiskoromb...

Juhaszendre kérdése:

Anyámmal mit tegyek? Kiskoromba azt néztem ahogy apámmal ütik egymást állandóan, aztán elváltak, túl nagyok voltak az elvárásai minden téren, zárkózott lettem, mindig megvert, ha 4 est kaptam.

Figyelt kérdés

Mostanra még rosszabb lett a viszony, egész nap ordít velem,2. jára rak ki az útcára. Lehord minden léhűtő sz. Házinak

nem foglalkozik velem,csak a férjéval ( nevelőapám) Minden nap elmondja hogy kár volt megszülnie, mekkora hibát követett el. Szerinte tőlem rosszabb nincs a világon, ( tanulok, dolgozok, segítek otthon) még is ezt csinálja Odáig fajult, hogy már enni se ad.



2013. júl. 10. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Apádhoz nem tudsz menni? jobb ötletem nincs, viszont anyád nem fog már változni, valahogy viseld el
2013. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, borzasztó természete lehet anyádnak, ha így bánik veled, és úgy sejtem, azért, mert apádat látja benned, képtelen elvonatkoztatni. Pedig te tőle teljesen független önálló lény vagy. Hány éves vagy?
2013. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, apámhoz sajnos nem, nem foglalkozik velem 2 évente látom, új családja van. 18 éves vagyok
2013. júl. 11. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem mielőbb próbálj a saját lábadra állni. Költözz el, keress társbérletet, kollégiumot, akármit.
2013. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, épp azon vagyok
2013. júl. 13. 00:22
 6/9 anonim válasza:
új családja van és akkor te már el vagy felejtve? mekkora egy szemét
2013. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 acelsziv ***** válasza:
100%

Hát, Endre... Bizony nem irigylem a helyzetedet. A legtöbb amit tenni tudsz, hogy villámgyorsan elköltözöl és elfelejted, hogy valaha is voltak szüleid. Egyik sem érdemli meg, hogy annak nevezd. Hidd el, keresni fognak előbb -utóbb... amikor meg lesznek szorulva.

Építsd fel a saját életed és prosperálj :) Sok sikert!

2013. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 eztsetudtad ***** válasza:
Gúsztustalan az ilyen Anya próbáld meg nem magadra venni költözz valakihez aztán vegyél ki egy szobát vagy ilyesmi,legalább van munkád ez a szerencséd.
2013. nov. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem kamu az egész. Ha ennyire rossz a helyzet, akkor már rég elmentél volna máshova lakni. El túlzod a dolgokat.
2014. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!