Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nez engem a pasi, ha...

Miert nez engem a pasi, ha nem kedvel?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valami pszichopata,vagy csak ilyen bunkó,tapló,aki megbámulja az embereket.Ne is törődj vele,csak ha követni kezd,meg bántani kezd!Akkor meg fel kell jelenteni.
2014. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magában szórakozik rajtad.
2014. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is rá szoktam nézni arra, akit éppen szidok vagy átkozok.

Az is lehet, hogy ronda vagy, és azért néz. ("Hogy lehet valaki ilyen rusnya..?")

2014. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miert szorakozna rajtam?
2014. júl. 4. 20:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem kedvel? Lehet kicsit gyerekesen, de elképzelhető, hogy így mutatja ki, hogy tetszel neki. Mint az oviban, amikor a fiú, akinek tetszel, meghúzza a hajad...
2014. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül hogy nem kedvel, a külsőd tetszhet neki.

A jó nőket minden férfi megnézi.

2014. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy épphogy nagyon nem tetszel neki. Az én szemem is néha megakad olyanokon, akiket nagyon csúnyának látok.
2014. júl. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdező valószínűleg pont azt akarta hallani, hogy "jajj biztos titkon full szerelmes beléd, és csodálatosnak és gyönyörűnek tart!!!"
2014. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!