Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy pasi, de engem ő...

Tetszik egy pasi, de engem ő nem igazán kedvel, mivel régen elág feltünöen nyomultam. Lassan 4 hónapja szakitottak. Hogyan tudathatnam vele h még mindig bejön? Esetleg a szemkontaktus segitene? Vagy ha "véletlenül" nekimennék? 15L

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 00:33
 1/2 anonim válasza:
kapd el a pillantasat, mosolyogj ra neha, de ne vidd tulzasba, a fiuk tenyleg nem kedvelik a tul ramenos lanyokat!
2013. szept. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A pasik attól bátortalanodnak el a legjobban, ha a lány nyomul. El vannak anyátlanodva, ha nem érzik, hogy miben tudnának, tudnának-e egyáltalán segíteni. Lehet, hogy csak bátortalan, ha láthatóan nem kedvel az már sokkal jobb mint, ha észre sem vesz. A Szeretlek, és az Utállak között sokkal kisebb a különbség, mint az Eddig észre sem vettelek között.

Magyarul, adj alkalmat arra, hogy segítsen neked.

A legtöbb pasi először alkalmi partnert keres, ha behálózod egy ilyen kapcsolat reményével, akkor már csak meg kell tartanod.

2013. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!