Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nekem a legjobb...

Fruzsina0000000 kérdése:

Tetszik nekem a legjobb barátnőm bátyja; de félek ha ezt megtudná a barátnőm akkor többé nem akarna barátkozni velem, ráadásul a bátyja szerintem nem kedvel engem. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék olyan kommenteket kapni amik sértőek, és mielőtt elkülditek a kommentet olvassátok legalább 1-szer át.

2014. febr. 7. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Semmit ne csinálj. Nem lehet mindenkire rárepülni, aki megtetszik.
2014. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem kedvel téged, akkor nem mindegy?
2014. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

B.aszki, a valóságban, filmekben, sorozatokban is szinte mindennapos, hogy a két legjobb barát közül az egyik összejön a másik tesójával.


Én is dugtam anno az egyik legjobb barátom húgával.


De miért lenne ez gond? Főleg ha még komolyat is akarsz tőle. Pont hogy egy lány nem haragszik meg, ha a barátnője a bátyjára hajt, maximum egy fiú haragszik meg, ha a barátja a húgára hajt.

2014. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maddie.Price válasza:
Szia:) tudom kicsit reg irtad ki,de elmondom az en tapasztalataimat mert velem is megtortent ez.. A baratnom batyjaba mar 5.es korom ota szerelmes "voltam" es mindig rosszul voltam mert el kellett valakinek mondanom de nem tudtam senkinek es en is feltem elmondani. Neha piszkalt azzal hogy biztos bejon a batyja de csak poenbol mondta soha nem gondolta es en meg neha "poenbol" azt mondtam neki hogy szerelmes vagyok a batyjaba kivancsi voltam csupan a reakciojara de meglepoen nyugodt volt utana mindig mondtam hogy csak vicceltem. Elerkezett az a nap amikor elmondtam neki julius 28. Erre a napra orokke emlekezni fogok.:DD szoval eppen balatonon nyaraltunk es mondta hogy osszuk meg egymassal a legnagyobb titkunkat tisztara panikba estem es vegul kinyogtem: szerelmes vagyok o;kibe en: ahjj tudod te. Es itt fogta a fejet es "teged biztos kicsereltek ez nem igaz" tudni illik elotte meg soha sem voltam szerelmes de vegul egy egesz vicces kis tortenet lett meg most is piszkal vele de mar vicckent fogom fel es mint egy kis "sotet korszak" :DDD
2015. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!