Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez az érzésem? Mit...

Miért van ez az érzésem? Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
Pár nap és 18 leszek. Rohadtul nem akarok 18 lenni. Azt hittem, hogy nagyon fogok örülni mikor végre "mindent szabad", de most mikor pár nap választ el tőle nemakarom. 3-4 napja kezdtem el ezen gondolkodni, azóta sírok (kisebb nagyobb szünetekkel). Mindenki így van 18 előtt?
2014. júl. 5. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Sírni azért nem sírtam, de azért én se viseltem túl jól.

20/F

2014. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Az ember aki más ***** válasza:

Milyen régen volt már a bűvös 18-as...)))


32/f

2014. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem rohadtul nem érdekelt annak idején előtte is utána is minden ugyan az
2014. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Én 18. szülinapom emlékezetes volt.Barátokkal elmentünk bulizni,ott volt a szerelmem is és kegyetlenül beittunk :)

Életem egyik legjobb bulija volt! :)

Figyi a 18 az annyira nem gond,majd mikor 30at töltöd majd akkor kezdesz igazán parázni :)

Fiatal vagy,menj és bulizz amennyit tudsz!

2014. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj egy listát min. 20 dologgal amiket minden képen meg szerettél volna csinálni régebben csak valamiéert sosem sikerült. Ez segít. Ne aggódj ezen, én még a 15-ik szüli napom elött is bőgtem...
2014. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!