Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan olyan érzésem van,...

Állandóan olyan érzésem van, hogy ki akarok pukkadni. Mindig fel vagyok fujódva, még ha éhes vagyok akkor is. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
A nadrágjaim alig érnek be, pedig nem híztam, sőt. Alig tudok egyszerre valamennyit enni, mégis mindig mintha fullra ettem volna magam úgy érzem. És tényleg alig jó néhány nadrágom. Pedig még csak 6 hetes terhes múltam. A lányommal is elég korán ki kellett gombolnom a nacikat, de ennyire nem. És mit hetetnék ez ellen? Bevált valami nektek erre, egyátalán tapasztaltatok ilyet?
2010. jan. 20. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a puffadás a terhességgel együtt jár. Nekem is pont ilyen volt. A 6-8. héttől már csak egy nadrágom volt rám jó, pedig csak a 12. hét után kezdtem kilókban is mérhetően hízni.


Második terhességnél amúgy hamarabb kezd nőni a has, mert a méh és a környező szövetek egyszer már kinyúltak, másodjára könnyebben "adják meg" magukat, mint először.

2010. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített az Espumisan gyöngy!Próbáld ki, terhesség alatt is nyugodtan használható!
2010. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is az Espumisan gyöngyöt javaslom. Egy dobozzal kb.: 1.200Ft, 50 szem van benne. Én reggel 2-t és este 2-t szedek, így egy hónapra kb.: 2 dobozzal kell. Viszont borzasztó hatásos. Teljesen megszüntette a puffadásomat. Ajánlom neked!

2010. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A lányommal is elég korán ki kellett gombolnom a nacit, ahogy írtam, de csak a 20. héten kezdtem hízni. Kipróbálom az espumisant, talán bejön. Nem akartuk elmondani még, amíg nem látom a kicsit és hogy minden ok (még csak a petezsákot láttam), de ha így marad, észreveszi mindenki hamarosan. Remélem minden ok lesz.
2010. jan. 20. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!