Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tetszenek nagyon az orosz...

Ha tetszenek nagyon az orosz zenék akkor bennem is csoroghat?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy van benned orosz vér. De nem ez dönti el.

Ha én a japán zenéket szeretem, akkor picit japán vagyok? Nem. Mert félig orosz, félig magyar, egy kicsit sváb, és egy kicsit lengyel vagyok. :D

2014. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a Román manele tetszik, amit javarészt cigányok énekelnek, hát nem tudom, sötét hajam van, barna szem, olyan törökös vagyok.

Biztos néztek már cigánynak engem szóval lehet van ezekben valami..

22/F

2014. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez mekkora hülyeség már? Nekem tetszenek a japán meg koreai zenék mégsincs bennem ázsiai vér...
2014. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem meg a néger rapek lol És full fehér vagyok, a napon 10 perc alatt leégek. Most mi van?
2014. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem attól függ. Én nagyon sokféle zenét szeretek, de magyarból nagyon keveset. Kimondottan a magyar zenét még utálom is. Mégis magyar vagyok. Ez van.

Az amerikai kongresszus előtt pedig ne azt hozd fel fő oknak hogy szereted az amerikai zenét :)

2014. júl. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek a néger zenék, akkor most én is nigga vagyok? Egy kis északi metállal keverve, kitudja lehet van bennem egy kis viking is:D
2014. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Én CSAK JAPÁN zenét hallgatok, és MAGYART EGYÁLTALÁN NEM. Szerinted most japán, vagy magyar vagyok? :D
2014. júl. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!